Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8532 miejsce

Frankfurt. Światowe targi dekoracji - "Christmasworld 2016"

We Frankfurcie rozpoczęły się Targi "Christmasworld 2016", najważniejsze wydarzenie branży dekoratorskiej. Targi odbywają się zawsze w styczniu, są największym światowym spotkaniem dekoratorów, producentów i handlowców tej branży.

Wystawa holenderskiej firmy 2Dezign. / Fot. Isabella DegenŚwięta już minęły, lecz producenci i handlowcy myślą już o następnych świętach i dekoracjach sezonu 2016/17. Frankfurckie Targi "Christmasworld" to wiodąca impreza targowa dla dekoratorów, w tym roku targi trwają od 29 stycznia do 2 lutego. Obok nich równolegle odbywają się pokrewne targi branżowe: "Paperworld" i "Creativeworld". Tego roku trio targowe zgromadziło łącznie 2 873 wystawców z 67 krajów świata, w 10 halach o łącznej powierzchni 592 tys. metrów kwadratowych. Prym w tej branży wiodą Włosi, USA, Holendrzy, Francuzi, Anglicy i Niemcy i naturalnie Polacy.
Polska bierze udział w targach "Christmasworld" od 2007 roku. W tym roku w branży ozdób choinkowych Polskę reprezentuje 46. wystawców. Szczególnie w tej branży wyróżniają się firmy: "Jumi" z Pabianic, Fabryka Bombek ze Staszowa, Dagmara Sp.z. o.o,PPH-Vitbis Sp. z o.o, i "MAG - Gorzelak i Jasiński" z Piły.
"Christmasworld" to najważniejsze targi ozdób świątecznych, okolicznościowych, dekoracji wystaw, ulic, pomieszczeń i ogrodów. Prezentowane są tu akcesoria i ozdoby: świąteczne, okolicznościowe, ślubne, urodzinowe, jubileuszowe, sztuka florystyczna i wszystko inne co jest związane z potrzebami upiększania naszego otoczenia. W sezonie 2016/17 będzie obowiązywać trend ozdób naturalnych w kolorach przyrody, dekoracje z drzewa, korka, papieru, metalu w powiązaniu z elementami leśnymi jak ptaki i zwierzęta. Wszystkie dekoracje są z oświetleniem typu LED, które zużywają dużo mniej energii. W galerii targowej prezentowana jest wystawa holenderskiej firmy 2Dezign. Wystawa nosi tytuł - "design bymodern nature", prezentowana jest bogatą ekspozycją dekoracji ze świeżych kwiatów.
Fabryka Bombek - ze Staszowa, na zdjęciu Pani Lucyna Gozdek - designer i producent bombek. / Fot. Isabella DegenStoisko Fabryka Bombek ze Staszowa (dekoracja zewnętrzna). / Fot. Isabella DegenPolskie stoisko - DAGMARA. / Fot. Isabella Degen
Przewiduje się, że tegoroczne targi odwiedzi w tym roku ponad 30 tysięcy odwiedzających z branży dekoratorskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Interesujący tekst na temat ciekawej wystawy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.