Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14709 miejsce

Frankfurt. Światowe targi dekoracji - "Christmasworld"

We Frankfurcie rozpoczęły się Targi "Christmasworld", najważniejsze wydarzenie branży dekoratorskiej. Targi odbywają się zawsze w końcu stycznia, są największym światowym spotkaniem dekoratorów, producentów i handlowców tej branży.

Od lat choinka Firmy MAG, zdobi tereny targowe podczas targów "Christmasworld" / Fot. Isabella DegenFrankfurckie Targi "Christmasworld" to wiodąca impreza targowa dekoratorów, w tym roku targi trwają od 30 stycznia do 3 lutego. Obok nich równolegle odbywają się pokrewne targi branżowe: "Paperworld" i "Creativeworld". Tego roku trio targowe zgromadziło łącznie 2 885 wystawców z 63 krajów świata, w 16 halach, na powierzchni 215 tys. metrów kwadratowych. Prym w tej branży wiodą Chińczycy, Włosi, Niemcy i naturalnie Polacy. Polska bierze udział w targach "Christmasworld" od 2007 roku.
Polska Firma W tym roku w branży ozdób choinkowych Polskę reprezentuje ponad 40. wystawców. Szczególnie w tej branży wyróżniają się firmy: "Jumi" z Pabianic, Fabryka Bombek ze Staszowa i "MAG - Gorzelak i Jasiński" z Piły.
"Christmasworld" to najważniejsze targi ozdób świątecznych, okolicznościowych, dekoracji wystaw, dekoracji pomieszczeń i ogrodów. Prezentowane są tu akcesoria i ozdoby: ślubne, urodzinowe, jubileuszowe, sztuka florystyczna i wszystko inne co jest związane z potrzebami upiększania naszego otoczenia. Przewiduje się, że targi odwiedzi w tym roku ponad 30 tysięcy zainteresowanych oraz specjalistów branży dekoratorskiej.
 / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen / Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

To są tak piękne targi - można czuć się jak w bajce :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Barbara, Krystyna
Dziękuję ! Jutro rano będą dwie galerie, właśnie w opracowaniu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na galerię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się, że Polska ma na tych targach silną reprezentację. Spróbuję dotrzeć do Panów z Piły. Chciałabym zobaczyć, co robią:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odwiedziłabym takie targi z przyjemnością, toż to podróż do krainy baśni i snów i powrót do dziecięcych marzeń. Cudowne. Może jakąś galerię Izabello ? nam zafundujesz ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.