Facebook Google+ Twitter

Frankfurt. Trwa okupacja Europejskiego Banku Centralnego - zdjęcia

W centrum miasta już od trzech miesięcy trwa okupacja Europejskiego Banku Centralnego. Okupujący walczą o reformy systemu finansowego, zaprzestanie finansowania banków ze środków podatników. 15 stycznia na całym świecie protestujący zaplanowali ogromne demonstracje.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: 15 stycznia  na całym świecie okupujący banki wyjdą na ulicę, aby głośno demonstrować. Struktury polityczne wymagają zasadniczych zmian systemu gospodarczego i społecznego - twierdzą. Fot.Isabella Degen
15 stycznia na całym świecie okupujący banki wyjdą na ulicę, aby głośno demonstrować. Struktury polityczne wymagają zasadniczych zmian systemu gospodarczego i społecznego - twierdzą. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

ewa koby
  • ewa koby
  • 31.03.2012 23:10

STRAJKUJACY NIE MAJA ROZWIAZAN NIE MOWIAC O ALTERNATYWACH NAWET KOMENTUJACYM ICH BRAK A JA MAM POMOZCIE MI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest na to recepta. Jednak nie powiem jaka, ponieważ powiecie że wykrakałem. "Kijem wody w rzece nie zawróci się." To kwestia czasu i ludzie na to wpadną a wyjścia nie będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Protest godny poparcia. Dyktatura banków to według znawców problemu jedna z największych zmór współczesnego świata i główne źródło kryzysu gospodarczego.+5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniały fotoreportaż! Tak, na świecie coraz więcej aktów buntu przeciwko wszechświatowej turbinie finansjery. I bardzo dobrze. Trzeba wreszcie tym "Bogom" świata podciąć skrzydła. Skutecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to było do przewidzenia. Minister Rostowski czuł to "czubkiem nosa". Ciekawe jak to zinterpretują nasi posłowie? A to dopiero początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można się dołączyć, w niedzielę o godz. 12 w centrum Frankfurtu na Rathenauplatz jest duża demonstracja, można się przyłączyć.
Jak Robert zauważył trzeba zabrać tylko namiot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba zapakuję plecak, wezmę namiot, kilka dni urlopu i ruszę do Frankfurtu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniały reportaż fotograficzny z miasteczka namiotowego u podnóża Centrali Banku Europejskiego. Od czasu mojej relacji (jesienią ubr.) ilość namiotów podwoiła się. Magistrat martwi się, że po likwidacji namiotów będzie musiał wyłożyć dziesiątki tysięcy euro na przywrócenie pierwotnego stanu trawnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.