Facebook Google+ Twitter

Frankfurt. "Vernissage" Targi Sztuki Współczesnej

We Frankfurcie nad Menem, w nowo otwartym zrekonstruowanym pałacu "Thurn und Taxi", odbyły się I Targi Sztuki Współczesnej, zorganizowane przez czasopismo "Vernissage". Zaprezentowano sześćdziesięciu wybranych artystów.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pałac "Thurn und Taxis" został oddany do użytku w ub. roku. Zrekonstruowany został na wzór zniszczonego pałacu w czasie II wojny światowej. Pierwotnie barokowy pałac był wybudowany na początku XVIII wieku. Fot.Isabella Degen
Pałac "Thurn und Taxis" został oddany do użytku w ub. roku. Zrekonstruowany został na wzór zniszczonego pałacu w czasie II wojny światowej. Pierwotnie barokowy pałac był wybudowany na początku XVIII wieku. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Oświetlenie w sali z kryształowymi kandelabrami było bardzo piękne, ale do robienia zdjęć się nie nadawało, no ale jakoś sobie z tym musiałam poradzić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi się. Już taki świąteczny nastrój. Ładnie złapałaś światło, które eksponuje prace a otoczenie usuwa w cień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesująca galeria! Dziękuję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielka różnorodność rodzaju prac i samych artystek. Jako pozytywne widzę duży udzał kobiet! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sporo uwagi twórcy sztuki poświęcili środowisku naturalnemu, co w dobie obecnego boomu przemysłowego nie jest bez znaczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Targi artystyczne były bardzo interesujące, mnie osobiście interesowały obrazy związane z naturą.Szkoda,że nie mogłam zrobić lepszych fotek ale oświetlenie było wielopunktowe i zbyt wiele nakładało się refleksów świetlnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście bardzo interesujący i wszechstronny wernisaż. Jego doniosłość podbudowuje także miejsce, w jakim jest on eksponowany. Żałuję, że przegapiłem datę uroczystego otwarcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawe targi. Mój wzrok przykuły prace Danieli Hussel z Lipska, która zaprezentowała zestaw olejnych obrazów pt. "z lasu". Dziękuję za fotorelację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.