Facebook Google+ Twitter

Frankowski: Najpierw zdrowie, później klub

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2007-09-18 08:32

Tomasz Frankowski dziwi się informacjom o jego ewentualnym powrocie do Wisły Kraków. Podobnie na te spekulacje reaguje dyrektor sportowy "Białej Gwiazdy", Jacek Bednarz, który stwierdził: - Nie rozmawialiśmy z Tomkiem na temat jego powrotu do naszego klubu.

- Jestem w Polsce i na pewno odwiedzę obiekty przy ul. Reymonta, ale o powrocie do Wisły nie ma w tej chwili mowy - stwierdza Frankowski. Ani ja się z "Białą Gwiazdą" nie kontaktowałem, ani nie miałem telefonu z krakowskiego klubu. Po rozwiązaniu kontraktu z Wolverhampton myślę teraz przede wszystkim o tym, żeby być w pełni zdrowym. Jak już się to stanie, to będę myślał o nowym klubie.

Gazeta Krakowska: - Gdy ostatnio rozmawialiśmy, mówił Pan, że przynajmniej do zimy chce zostać w Wolverhampton. Co się stało, że jednak rozstał się Pan z "Wilkami"?

- Dzień po naszej rozmowie otrzymałem informację z klubu, że chcą ze mną rozwiązać kontrakt. Przedstawiłem swoje warunki, które zostały zaakceptowane, więc szybko się porozumieliśmy.

Ma Pan obecnie jakieś oferty?

- Wiele się dzieje i nawet sam jestem zaskoczony, że takie jest zainteresowanie moją osobą. Tak przynajmniej informuje mnie mój menedżer. Dopóki jednak nie będę zdrowy, nie podejmuję konkretnych rozmów.

Czy te oferty są z klubów krajowych czy raczej zagranicznych? Wyobraża sobie Pan w ogóle sytuację, w której gra w Polsce w innym klubie niż Wisła Kraków czy Jagiellonia Białystok?

- Dokładnie nie wiem jakie to są oferty, bo tym zajmuje się mój menedżer, a ja koncentruję się teraz na leczeniu. A co do drugiego pytania, to trudno mi sobie wyobrazić sytuację, w której zakładam w Polsce koszulkę innego klubu niż dwa wymienione.

Bartosz Karcz
-
Gazeta Krakowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.