Facebook Google+ Twitter

Franz Ferdinand ponownie na Open'erze! Ogłoszono kolejne gwiazdy

Organizatorzy Open'era ogłosili kolejne gwiazdy, które wystąpią na festiwalu w Gdyni. Będą to Franz Ferdinand, SBTRKT i Julia Marcell. Trzy nowości i trzy różne muzyczne koncepcje.

 / Fot. Karatyshov/CC BY-SA 3.0Chociaż na liście najjaśniejszą gwiazdą według organizatorów jest brytyjski Franz Ferdinand, nie do końca mogę podzielić ów entuzjazm. To ciekawe, że efemeryda tego pokroju zdołała przez tyle lat utrzymać tak mocną pozycję wśród indie-gitarowego grania, ale czy warto z Franz Ferdinand robić headlinera? Nie jestem przekonana.

Tym bardziej, że obok nich ogłoszono także SBTRKT, jeden z najciekawszych pomysłów na dubstep, jaki ukazał się w ubiegłym roku. Niektórzy mieli już co prawda szansę zobaczyć londyńczyka, np. latem w Szczecinie, ale jest pewnie jeszcze spora rzesza osób, która fenomenalnego zamaskowanego muzyka będzie mogła posłuchać po raz pierwszy. Jak piękny potrafi być SBTRKT, pokazuje chociażby poniższy utwór.Obok brytyjskich gwiazd wystąpi jedna Polka, która zdobywa szczyty list, sympatię krytyków i rzesze nowych fanów. Julia Marcell na pewno będzie mocnym elementem programu.

Open'er w Gdyni zacznie się już 4 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.