Facebook Google+ Twitter

Frasyniuk do Niesiołowskiego: Mówi pan jak oficer SB

"Jak słucham posła Niesiołowskiego, to przypomina mi się oficer SB, który mówił, że Frasyniuk ciągle przeszkadza, i destabilizuje sytuację w kraju" - powiedział na sam koniec "Kropki nad i" Władysław Frasyniuk.

Dla wielu komentatorów, nowy przewodniczący "Solidarności", Piotr Duda pozytywnie odróżnia się od swoich poprzedników. Salonowi dziennikarze piali z zachwytu, kiedy Duda nazwany w Sejmie przez Tuska pętakiem, nie obraził się i przyjął to z uśmiechem na twarzy. Dla Stefana Niesiołowskiego przewodniczący "Solidarności" zachował się wtedy obrzydliwie, ponieważ zrobił wielką łaskę, że wybaczy premierowi te słowa. Niesiołowski uważa, że mówienie, iż Tusk nazwał Dudę pętakiem, jest kłamstwem, a nawet gdyby to uczynił, to nie byłoby w tym, nic obraźliwego.

Niesiołowski praktycznie przez cały program atakował Dudę; mówił o nim, że jest odpowiedzialny za zachowanie ludzi "Gazety Polskiej" oraz skandaliczne transparenty, przyrównujące UE do obozu koncentracyjnego. Były marszałek Sejmu, mówił, że Duda, jest pisowskim funkcjonariuszem i prawie niczym nie różni się od Kaczyńskiego.

"Jeżeli pan nie widzi różnicy, pomiędzy Dudą, a Kaczyńskim, to niech Pan założy okulary" - zalecił mu, Władysław Frasyniuk i przypomniał, że opozycja antykomunistyczna, do której należał sam Niesiołowski rozmawiała z takimi ludźmi, jak Kiszczak: "Skoro rozmawialiśmy z Kiszczakiem, dlaczego mamy nie rozmawiać z Dudą" - pytał Frasyniuk.

Rafał Ziemkiewicz, jest tym publicystą, który obecną sytuację polityczną często porównuje do tej z PRL-u. Według niego PO zachowuje się bardzo podobnie do PZPR i każdą krytykę swoich działań przez opozycję, nazywa "awanturnictwem, oraz destabilizowaniem kraju, przez nieodpowiedzialnych ludzi".

Zauważył, to również chyba Frasyniuk, bo na sam koniec "Kropki nad i", powiedział, że Niesiołowski mówi, jak oficer SB, który zarzucał Frasyniukowi, że ten szkodzi Polsce.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 14.05.2012 11:25

A jak ma się zachowywać menda, która donosiła na kumpli i kapowała ze strachu? Jak ubol, to jasne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PSYHIATRA
  • PSYHIATRA
  • 12.05.2012 20:25

ON SIĘ NIE ZACHOWUJE , ON JEST

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 11.05.2012 09:11

Niesiołowski zachowuje się jak chory psychicznie, oficer SB.......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.