Facebook Google+ Twitter

Frasyniuk: Donaldowi Tuskowi zależy na wojnie smoleńskiej

Wielu komentatorów sprzyjających premierowi Tuskowi zarzucało mu, że jego milczenie w rocznicę katastrofy smoleńskiej było błędem. Kompletnie z tym nie zgadza się Władysław Frasyniuk: "To było przemyślane działanie" - mówi.

 / Fot. Julo, domena publiczna / WikipediaWedług Frasyniuka Donald Tusk celowo oddał pole Jarosławowi Kaczyńskiemu, ponieważ zdaje sobie sprawę, że nic tak nie pomaga jego partii jak agresywna retoryka Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego też, w ocenie Frasyniuka, ciężko mówić o emocjach Tuska podczas jego piątkowego przemówienia, które tak wzburzyło polityków PiS: "Cynizm, cynizm i jeszcze raz cynizm"- mówi o całej tej sytuacji Frasyniuk.

Z wypowiedzi czołowych przedstawicieli salonu wynika, że tylko Jarosław Kaczyński wykorzystuję katastrofę smoleńską do robienia polityki. Nawet jeśli robi to i PO, to jest to nieproporcjonalne do tego, co wyprawia PiS.

Co innego uważa, w tej sprawie Frasyniuk. W jego ocenie nie należy wierzyć Tuskowi, który z przejęciem mówi o konieczności zakończenia zimnej wojny w Polsce. W istocie zależy mu niej ponieważ wtedy nie musi się tłumaczyć ze swoich słabych rządów i - dodatkowo - na tle oszalałych polityków PiS rysuje się jako rozsądny, mądry i racjonalnie myślący polityk.

Frasyniuk dał również dobrą radę dla Kaczyńskiego: "Wyniki jego partii poprawią się, jeśli prezes zamilknie" - mówi.

Frasyniuk jest oburzony tym, że głównym tematem w Polsce jest Smoleńsk. Jego zdaniem rząd Tuska od 5 lat nic nie robi, państwo się sypie, a debata publiczna w Polsce skupia się wokół smoleńskiej brzozy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 21.04.2012 13:21

@ Henryk Piotrak - dlaczego piszesz dużymi literami chcesz wszystkich zakrzyczeć i zadeptać?? Wyluzuj człowieku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
HENRYK PIOTRAK
  • HENRYK PIOTRAK
  • 21.04.2012 13:11

PAN FRASYNIUK MA 100% RACJI, WŁAŚNIE J.KACZYŃSKI SWOIM IDIOTYCZNYM ZACHOWANIEM NAJBARDZIEJ POMAGA RZĄDZĄCYM, CZY PAN (PODOBNO DOKTOR-J.K) TEGO NIE ROZUMIE. KONSTRUKTYWNA OPOZYCJA (PIS NIE JEST NIĄ ABSOLUTNIE- TO GRUPA LUDZI NAWIEDZONYCH), POWINNA WYMUSZAĆ NA RZĄDZĄCYCH REALIZACJĘ OBIETNIC WYBORCZYCH A NIE GRAĆ SMOLEŃSKIEM, CO NORMALNYCH LUDZI DOPROWADZA DO SKRAJNEJ NIENAWIŚCI PISU JAKO CAŁOŚCI. JEST W POLSCE TYLU WYKSZTAŁCONYCH I MĄDRYCH LUDZI A SŁUCHAJĄ BREDNI MACIAREWICZA KTORY O PRAWACH FIZYKI (NA KTORE SIĘ POWOŁUJE) NIE MA NAWET ZIELONEGO POJĘCIA. ŻAL MI MOICH DZIECI I WNUKÓW- JAKA PRZYSZŁOŚĆ ICH CZEKA GDYBY DO WŁADZY DORWALI SIĘ CI Z KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA I IM PODOBNI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tusk i jego partia reprezentuje doskonala taktyke, tolerancji dla wlasnych klamstw, oszustw i swoich własnych własnych oszustów. Poprzez promocje tego systemu tolerancji bezprawia zyskuje miliony wyborcow.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na wojnie walczą strony.
Pan Frasyniuk napomknął o tej drugiej, walczącej stronie sugerując jej liderowi zamilknięcie.
Czyżby waleczny PiS działał na korzyść PO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
wiesław nowakowski
  • wiesław nowakowski
  • 21.04.2012 11:55

NARESZCIE WŁADEK FRASYNIUK POWIEDZIAŁ PRAWDĘ O TYCH RZĄDZĄCYCH PATAŁACHACH W PEŁNI GO POPIERAM .NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM ŻADNEJ PARTII .MAM NADZIEJĘ ŻE NARÓD ROZLICZY TYCH NIEUDACZNIKÓW

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 21.04.2012 10:17

Nawet Frasyniuka szlag trafił na tą całą sytuację ..... wiadomo wojna medialna jest na ręke Platformie i Tuskowi ,bo wtedy nie mówi się o całym dziadostwie który dzieje się w Polsce .Nie mówi o zdradzie i smoleńsku! I ma rację Frasyniuk mówiąc że wrak do Polski nie wróci bo jest dowodem w sprawie i to jest grożne dla Tuska . Już dawno o tym pisałam to żadne odkrycie. Dopóki Tusk będzie rządził zrobi wszystko by wrak nie wrócił!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojciech
  • Wojciech
  • 21.04.2012 10:07

Teoria spiskowa, czy dogłębna (poparta wieloletnią praktyką) znajomość sejmowych kuluarów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.