Facebook Google+ Twitter

Freasyway.com już w Polsce.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-10 11:30

Najbezpieczniejsza, kompletna platforma do wykorzystania w nauczaniu przez internet już dostępna w Polsce. Całkowicie za darmo.

«Nauka w czasie rzeczywistym» dzięki specjalnie opracowanemu, kompleksowemu systemowi wirtualnej klasy Freasyway studenci mogą łączyć się z prowadzącymi w czasie rzeczywistym. Liczne zalety modułu wirtualnej klasy to między innymi umożliwienie instytucjom edukacyjnym, reprezentowanym przez wykładowców lub administratorów, planowanie i uszczegółowianie zawartości - w tym tytułów, godziny i daty, a także czasu trwania i języka, w którym będzie prowadzony dany kurs oraz sam interfejs. Warto wykorzystać też możliwość nagrywania lekcji, a dzięki nowym funkcjom, jak np. wideokonferencjom dla maksimum 10 osób, tablicy oraz możliwości dzielenia się ekranem i materiałami instytucje edukacyjne mogą czerpać maksymalne korzyści ze sprawnego użycia tak dużej ilości narzędzi. Pomoce naukowe i współpraca prowadzącego ze studentem w czasie rzeczywistym to zupełna innowacja w płaszczyźnie platform szkoleniowych.

Sama koncepcja Freasyway jest prosta, ale kompletna. Niezliczone szkoły średnie, uniwersytety i politechniki, a także niezależni profesorowie mogą udostępniać (płatne lub darmowe) lekcje i kursy na platformie Freasyway. Zawartość może być udostępniona wszystkim studentom, lub wybranym jednostkom. Tylko uruchamianie płatnych treści, kursów wiąże się z koniecznością opłat.

Dodatkowo oferowane są różne, komplementarne usługi, na przykład: Ogłoszenia, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, związane z nauką i zainteresowaniami studentów oraz prowadzących.

Obok możliwości wymiany dokumentami oraz filmami, Freasyway wyposażony jest też w wirtualną bibliotekę edukacyjną, zwaną „Box Reader”, która pozwala użytkownikom na pełny dostęp do licznych, najróżniejszych zasobów: od podręczników, poprzez zadania domowe i testy, aż do encyklopedii, słowników i wielu innych.

Chwalimy się sukcesem we współpracy z ponad 200 instytucjami edukacyjnymi, organizacjami i niezależnymi nauczycielami, pochodzącymi z ponad 9 krajów na 3 kontynentach (Francja, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Kanada, Chiny, Niemcy i Rosja), którzy aktualnie używają Freasyway. Nasz system, zgodnie z życzeniem autora, w pełni spełnia wymagania instytucji edukacyjnych, oferując komplementarne rozwiązanie, będące alternatywą dla tradycyjnego podejścia.

Freasyway został stworzony w ścisłej współpracy ze stowarzyszeniem "MEET", które znane jest ze swojego zaangażowania w tworzeniu Europy, w której najwyższej jakości edukacja jest dostępna dla wszystkich « www.euroedtrust.eu ».

Przekraczamy granice Europy i Stanów Zjednoczonych Ameryki, celem Freasyway jest również rozwój systemów edukacyjnych w krajach słabiej rozwiniętych, jak np. niektórych krajach Afrykańskich, Azjatyckiczh czy Południowoamerykańskich z wykorzystaniem najnowszych technologii. Aby to osiągnąć, postanowiliśmy przekazywać 40% wszystkich zysków generowanych w naszym systemie na tworzenie Centrów Nauki i stypendia.

dostęp do strony: www.freasyway.com ; http://edu.freasyway.com
kontakt: http://h-technologies.ch/fr/contact ; E-mail: edu.press@freasyway.net ; samanta.m@freasyway.net
(Samanta Makurat)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.