Facebook Google+ Twitter

Free Form Festival w Soho Factory

Zamiast Fabryki Konesera, tłem dla jednego z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej w stolicy będzie inna postindustrialna przestrzeń - Soho Factory.

Świeżo powstały kompleks to dziecko planu rewitalizacyjnego, który objął industrialne tereny Warszawy. Klimat Konesera zostanie więc zachowany, umiejscawiając w fabrycznych halach artystyczne przedsięwzięcia. Soho Factory znajduje się rzecz jasna na Starej Pradze. Do tej pory zdążyła z resztą gościć w swoich wnętrzach redakcję "MaleMEN" i pracownię architektoniczną odpowiedzialną za pawilon Polski na Expo w Szanghaju - WWAA, a także wydarzenia kulturalne: Warszawską Jesień, wernisaże, festiwal tańca i tak dalej.

Soho Factory ożywa kawałek po kawałku i ma w planie dalszy funkcjonalny rozwój miejsca - Free Form Festival przetestuje jego możliwości najlepiej z dotychczasowych gości, bo będzie największą imprezą w jego historii.

Pamiętajcie, że 15 i 16 października w Warszawie Free Form Festival, gdzie wystąpią min. The Streets, Mr. Oizo, Vitalic, Miss Kittin i Mum.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.