Facebook Google+ Twitter

Freedom Festival w Żukowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-27 21:21

Freedom Festival odbędzie się w Żukowie w dniach 29 - 31 sierpnia. Na scenie wystąpią m.in. Michał Jelonek, zwycięzcy dwóch edycji programu The Voice of Poland - Ukeje oraz Juan Carlos Cano i zespół Enclose, Milczenie Owiec oraz Raggafaya.

W tym roku odbędzie się 2 edycja tego festiwalu. W ciągu dwóch dni wystąpi w sumie 13 wykonawców. Oprócz tych bardziej znanych przed publicznością zagrają także Yell_O!, Lizard Head, Horoskop, Hipertrofia, Red Cruizer, Mayonez i Soda. Koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 16.30. Wstęp oraz pole namiotowe są bezpłatne.

Jak podkreślają organizatorzy, Freedom Festival jest największym plenerowym wydarzeniem rockowym na Kaszubach. Na scenie pojawią się gwiazdy jednego z najbardziej znanych telewizyjnych programów - The Voice of Poland, a także Jelonek - kompozytor, multiinstrumentlista, zdobywca czterech Złotych Bączków, statuetek przyznawanych za najlepszy koncert odbywający się podczas Przystanku Woodstock.

W trakcie festiwalu, 29 i 30 sierpnia zostaną zorganizowane przez Fundację DKMS oraz Burmistrza Gminy Żukowo i Ośrodek Kultury i Sportu Dni Dawcy Szpiku. Od 17.00 do 21.30 wszyscy chętni będą mogli pomóc chorym na białaczkę, rejestrując się do bazy potencjalnych dawców.

Ostatni dzień festiwalu będzie natomiast poświęcony zawodom sportowym i rekreacji.

(Wojciech Krause)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.