Facebook Google+ Twitter

Freestyle motocross. Motocyklowi królowe zawitają do Liberca

Już 2 maja, czyli dosłownie za kilka dni, wystartuje wielkie motocrossowe show, z wyśmienitym programem oraz najlepszymi jeźdźcami na świecie - Frestyle Kings FMX- Liberec 2009.

Zawodnik Freestyle Motocross - Nick De Wit z południowej Afryki podczas Pro X Games w Cape Town. / Fot. EPA/NIC BOTHMAPo raz pierwszy w Czechach zostanie pokazany piekielnie trudny trick: Double Backflip, czyli podwójne salto do tyłu w powietrzu na motorze. Świat najlepszych jeźdźców na motocyklach i rowerach - to czeka wszystkich, którzy wybiorą się na majówkę z motocrossem!

Podczas imprezy FMX w Libercu będą ze sobą rywalizować lider klasyfikacji, Francuz Remy Bizouard i Czech, Libor Podmol, który w ubiegły weekend, w Bazylei, podczas kolejnych konkursów zaliczanych do generalnej klasyfikacji Mistrzostw Świata, zajął bardzo dobre, drugie miejsce. I tym samym zaatakował czołową pozycję Francuza.

 / Fot. EPA/NIC BOTHMAPolscy kibice, którzy zgromadzą się w hali „Tispsport arena” będą z pewnością oczekiwać konkursu Whipów, rozegranych pomiędzy pierwszym a drugim przejazdem. Wszyscy dobrze wiemy, że w tej konkurencji najlepiej radzi sobie najlepszy polski „rider”, Bartek Ogłaza. Oprócz niego, do walki w tym konkursie stanie Niemiec Freddy Peters i Fin Ilka Salo. W przerwach będzie można podziwiać najlepszych zawodników BMX, którzy będą rywalizowali ze sobą na specjalnie przygotowanych rampach.

Cały czas do Liberca dojeżdżają samochody ciężarowe ze sprzętem zawodników oraz różnymi materiałami potrzebnymi do budowy toru. Tysiące metrów kwadratowych gliny, piasku oraz ziemi cały czas są wysypywane na parkiet areny Tipsport. Bilety będzie można kupić w kasach hali w Libercu. Ceny zaczynają się od 440 czk a kończą na 750 czk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.