Facebook Google+ Twitter

Freestyle’owe pożegnanie szkoły z Mind The Gap

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-21 13:44

Zakończenie roku szkolnego 2011 w Warszawie zyska nowy wymiar. A wszystko dzięki Mind The Gap, czyli najgłośniejszej europejskiej imprezie BMX’owo rolkowej, która doczekała się swojej polskiej edycji. Start 22 czerwca, w Warszawie, o godzinie 11:00, na patio przy Złotych Tarasach. Generalnie będzie mocno freestylowo.

plakat / Fot. Materiały promocyjneMind the Gap to projekt stworzony przez Svena Boekhorst’a, wielokrotnego złotego medalistę w kategorii In-line skating podczas największych imprez sportów ekstremalnych na świecie jak: X-Games, Gravity Games, czy LG Action Sports. Jest to innowacyjna formuła zawodów w kategorii BMX, oraz In–line skating, przeprowadzona na specjalnie przygotowanym mobilnym skateparku, którego główną atrakcją jeż duża skocznia
z gapem, czyli przerwą między wybiciem a lądowaniem, powiększającą się w trakcie zawodów od 3,5 do 5 metrów!

Pierwsze zawody z serii Mind The Gap odbyły się w 2007 roku w ścisłym centrum Rotterdamu. Wydarzenie zgromadziło ponad 25.000 widzów. W Polsce może osiągnąć podobną popularność, że względu na jego niebywałą widowiskowość oraz udział skaterów
i BMX’owców ze ścisłej światowej czołówki.

Zawody Mind The Gap to nie tylko impreza sportowa!

Dyscypliny prezentowane podczas zawodów są ściśle zakorzenione w kulturze miejskiej.
Aby podkreślić ich charakter, w trakcie imprezy zostanie zorganizowany całodniowy Battle Jam Graffiti w formule Secret Wars. W przerwach między rundami zawodów odbędą się pokazy break dance w wykonaniu RockaFellaz Crew, za deckami stanie DJ 600, zobaczymy też pokazy flatland BMX w wykonaniu międzynarodowego teamu G-Shock Deep BMX, a na finał koncert Diox’a. Imprezę poprowadzi Łukasz "Zajcew" Zarębski.

Impreza odbędzie się na patio przed Centrum Handlowym Złote Tarasy. Start 22 czerwca już od 11:00. Po zakończeniu części sportowej impreza przeniesie się do klubu 1500m2 gdzie od godziny 22 ciąg dalszy atrakcji.

Mind The Gap ma szansę zaistnieć w Polsce dzięki agencji Rodeo oraz markom adidas Originals i G-shock, którym bliska jest kultura sportów freestylowych. Partnerami wydarzenia są także: Centrum Handlowe Złote Tarasy, AA Cosmetics oraz Red Bull.

Strona wydarzenia: www.mind-the-gap.freestyle.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.