Facebook Google+ Twitter

Freestylowe mistrzostwa Polski na zakopiańskiej Harendzie

Zakopiańska Harenda była areną zmagań dla najlepszych zawodników z Polski i Europy. W dniach 25 i 26 stycznia na specjalnie przygotowanych przeszkodach wyłoniono najlepszych zawodników w Polsce.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Polish Freeskiing Open odbyło się już 10 raz, jak zwykle przyciągnęło wielu wybitnych zawodników którzy rywalizowali w konkurencjach takich jak Big Air czyli skoki na skoczni oraz na railach czyli specjalnie przygotowanych rurkach. fot. Toma
Polish Freeskiing Open odbyło się już 10 raz, jak zwykle przyciągnęło wielu wybitnych zawodników którzy rywalizowali w konkurencjach takich jak Big Air czyli skoki na skoczni oraz na railach czyli specjalnie przygotowanych rurkach. fot. Toma

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 27.01.2013 18:19

Piątce buzi daję!
Znaczy: fotografii nr 5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

chyba nadal jest dość droga. Ponad 1000 euro. u kolegi w sklepie.
Syn wypożyczył na próbę jest zachwycony, ale ma jedno ale... potrzebne są specjalne skistopy, dobre, bo można rozpinając łatwo na stoku zgubić jedną część. Szczególnie gdy po wspinaniu na dwóch deskach przygotowuje się do zjazdu spinając ją w jedną. Radocha z dala od tłumów, po szlakach i śniegu dziewiczym.... taki nowy trend...pochwalam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogólnie to deska składana to nie jest jakaś nowość, ja widziałem takie coś z 7 lat temu. Wtedy było to dość drogie więc mało kto się taką deską interesował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to jest split snowboard.
a galeria fajna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnim hitem jest deska - do turystyki górskiej, złożona niejako z dwóch spiętych ze sobą desek, albo jakby deska przekrojona wzdłuż na dwie.. Można ją rozłożyć na dwie narty nałożyć foki i maszerować wysoko i w tereny poza trasą, a następnie spiąć ją ponownie odwrócić wiązania i zjeżdzać jak na normalnej desce. Szkoda że nie zrobiłam fotki. WŁaśnie syn wyszedł z tą deską z domu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna galeria.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.