Facebook Google+ Twitter

Frejm.pl – nowy portal społecznościowy

Wystartował nowy, społecznościowy portal internetowy - www.frejm.pl. Powstał on z myślą o osobach zainteresowanych fotografią – tą amatorską, ale także profesjonalną. Każdy autor zdjęć będzie mógł prezentować je wszystkim użytkownikom.

 / Fot. Frejm.plWyjątkową funkcjonalnością nowego portalu i tym samym wyróżniającą go spośród innych istniejących już foto-portali jest fakt, że wszyscy użytkownicy, prezentując swoje prace, rywalizują z innymi. Dodatkowo, zbierając głosy poparcia wśród oglądających, mają szansę na nagrody.

Rywalizację umożliwia dedykowany Frejm.pl panel konkursowy. Konkursy rozgrywane są w ciągu trzech dni, dwa razy w tygodniu. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że to użytkownicy portalu, głosując na zdjęcia pełnią role „jury”. Dodatkowo, w zamian za niemal każdą aktywność, gromadzą specjalną "walutę" portalu - Frejki.

Frejm.pl to jeden z niewielu projektów zrealizowanych w oparciu o kompleksowe badania opinii i oczekiwań internatów, Został wykonany przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań programistycznych. Charakteryzuje się intuicyjnymi rozwiązaniami funkcjonalności, jednocześnie ubranymi w atrakcyjną grafikę.

Docelową grupą odbiorców Frejm.pl są przede wszystkim osoby młode, poniżej 25. roku życia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.