Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10416 miejsce

French Open: Dziś Radwańska zagra o przypieczętowanie wyniku

Agnieszka Radwańska w niedzielę grała z Cwetaną Pironkową, ale na drodze tenisistek stanął deszcz. Spotkanie ma zostać kontynuowane w poniedziałek. Wynik pojedynku przemawia na korzyść Polki - jest 6:2, 3:0.

 / Fot. flickrNie wiadomo dokładnie o której godzinie Agnieszka Radwańska i Cwetana Pironkowa wyjdą na kort - organizatorzy przewidują, że stanie się to wczesnym popołudniem. Niestety, ale deszcz po raz kolejny przeszkodził zawodnikom. To o tyle zła wiadomość, że poniedziałek byłby dniem wolnym dla Polki i czasem przeznaczonym na regenerację. Wynik, co prawda przemawia na korzyść krakowianki, ale zwycięstwo oczywiście nie jest jeszcze zagwarantowane i wszystko może się wydarzyć.

Radwańska ma wyjść na kort im. Suzanne Lenglen tuż po spotkaniu między Dominickiem Thiemą, a Marcelem Granollersem. Jednak pora rozpoczęcia meczu drugiej rakiety świata może zostać skorygowana, ponieważ meteorolodzy przestrzegają, że dzisiaj także będzie deszczowo. Miejmy jednak nadzieje, że aura będzie sprzyjała tenisistom.

Poniedziałek to dzień bardzo urozmaicony i obfity w interesujące pojedynki - na kort wyjdzie także Serena Williams oraz Novak Djoković, czyli liderzy światowych rankingów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.