Facebook Google+ Twitter

FROG 2007, czyli Gdynia pełna rytmu i ognia

Tancerze, bębniarze oraz artyści fireshow przez prawie trzy dni prezentować będą swoje umiejętności na plaży w Gdyni Orłowie. Jutro wieczorem rusza II Festiwal Rytmu i Ognia FROG 2007.

Podróż do wnętrza magii rytmu, ognia i tańca, a wszystko w malowniczej nadmorskiej scenerii – tak o tegorocznej edycji festiwalu mówią organizatorzy przedsięwzięcia z Centrum Kultury w Gdyni i Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. A w programie festiwalu oprócz konkursowych zmagań znajdzie się również oferta dla tych, którzy chcieliby poznać tajniki fireshow czy bębniarstwa. Warsztaty artystyczne doskonalące właśnie takie umiejętności odbywać się będą w godzinach rannych i wczesnymi popołudniami w najbliższą środę i czwartek na deskach sceny letniej na plaży oraz w Teatrze Miejskim w Gdyni przy ulicy Bema. Wśród oferty warsztatów znajdziemy też zajęcia z tańca brzucha czy grania na ciele. Rad i wskazówek udzielą adeptom grupy występujące podczas festiwalu oraz doświadczone instruktorki tańca.

Jedną z tegorocznych gwiazd festiwalu będzie zespół Vimoroz. / Fot. materiały archiwalne Festiwalu FROGNajbliższe trzy noce w Gdyni należeć będą do artystów fireshow i bębniarzy. W pierwszy festiwalowy wieczór (środa 1.08) nadmorską plażę rozpalą ogniste pokazy, wszystko za sprawą konkursu fireshow, kolejny - rozkołysze publiczność rytmem bębnów (zmagania bębniarzy). Konkursowe występy poprzedzi już jutro uroczysta parada połączona z oficjalnym rozpoczęciem festiwalu. Początek o godz. 21.55 na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Bilety: 6 zł (jeden dzień festiwalu)
10 zł (dwa dni)
Warsztaty: 12 zł (płatność przed rozpoczęciem zajęć)
Szczegółowy program: www.frog-gdynia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Super impreza! Plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus. Ciekawe wydarzenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.