Facebook Google+ Twitter

Frog 2009. Gdynia w rytmie ognia, Gdynia w ogniu rytmu

Już od najbliższej środy Gdynię zdominuje rytm i ogień. Wszystko za sprawą IV odsłony Festiwalu Rytmu i Ognia FROG 2009.

Plakat tegorocznej edycji festiwalu FROG / Fot. materiały prasowe festiwalu FROGTrwająca 5 dni impreza to doskonała okazja do zaprezentowania się artystów fire show i muzyków etno z Polski i zagranicy, ale nie tylko. Trzy pierwsze dni imprezy poświęcone są głównie warsztatom z zakresu tańca, muzyki oraz poi (czyli technik fire show) prowadzonych pod okiem doświadczonych instruktorów oraz artystów.Wieczory należeć będą do zaproszonych gwiazd festiwalu. Miejsem występów i pokazów będą w tym roku dwie sceny: Muszla Koncertowa w Gdyni oraz Scena Letnia Teatru Miejskiego na plaży w Gdyni Orłowie.

- Pod tym względem Festiwal FROG przygotował wiele niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi międzynarodowa grupa ALL STAFFS, prezentująca emocjonujący pokaz na płonące kije. Odwiedzą nas sąsiedzi z Czech–grupa PA-LI-TCHI,a gwoździem programu będzie niezwykły pokaz, jakiego w Polsce jeszcze nie było– symfonia płomieni wystrzeliwanych nawet na 20 metrów w górę w wykonaniu SIR HENRY HOTA - informuje Wiadomości24.pl Emilia Drewa, z Biura Prasowego festwalu FROG.

Nie zabraknie również konkursowych zmagań zespołów bębniarskich, a po zmroku grup fire- show. - Te, budzące niezwykłe emocje,pokazy odbędą się, jak co roku, na plaży w Gdyni Orłowie, na Scenie Letniej Teatru im. Witolda Gombowicza w finałowy weekend festiwalu, czyli 8.08 i 9.08 -
- dodaje Emilia Drewa.Pokaz fire show podczas FROG 2008 / Fot. materiały prasowe festiwalu FROG

Wstęp na sobotni konkurs fire show jest wolny. Bilety na pozostałe imprezy festiwalowe w dniach 8.08 i 9.08 w cenie:1 dzień –15zł, 2 dni –20 zł. Szczegółowy program festiwalu, w tym program i cennik warsztatów, dostępny jest na
www.frog-gdynia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.