Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22052 miejsce

Frog kręci "bączki" białym bmw i ucieka przed policją. Znowu bezkarny? Zobaczcie wideo

Na kanale YouTube, którego właścicielem jest prawdopodobnie Robert N."Frog", pojawił się nowy filmik, na którym widać, jak kierowca białego bmw kręci przysłowiowe "bączki" i ucieka przed policją. Film w sieci pojawił się wczoraj.

 / Fot. youtube/print screenChoć Robert N. usłyszał już zarzuty postawione przez płocką prokuraturę za swoją szaleńczą jazdę po ulicach Warszawy w czerwcu, nie przejmuje się konsekwencjami i wrzuca do sieci kolejne nagranie. Wczoraj na kanale YouTube należącym prawdopodobnie do Roberta N., znanego jako pirat drogowy o pseudonimie "Frog", pojawił się nowy filmik, na którym słynne już bmw kręci bączki na ulicy i prowokuje policjantów. Pod filmem administrator kanału umieścił wpis: "Boguś sprawdza "naszą kochaną Policję + nieudany pościg".

Nie wiadomo dokładnie kiedy film został nakręcony - podaje rmf.fm.

Zobaczcie:Przypomnijmy, pierwsze nagrania przedstawiające szaleńczą jazdę Froga pojawiły się w internecie w czerwcu. Widać na nich, że Robert N. jedzie z nadmierną prędkością, wyprzedza na podwójnej ciągłej, nie stosuje się do sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych. We wrześniu kierowca usłyszał dwa zarzuty w sprawie pirackiej jazdy po Warszawie i na drodze pod Kielcami. Dotyczą one sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji i poręczenie majątkowe. Dostał również zakaz kierowania pojazdów mechanicznych.

Robertowi N. grozi do 8 lat więzienia.

Zobacz też: Frog kilkadziesiąt razy naruszył przepisy podczas szaleńczej jazdy po Warszawie


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.