Facebook Google+ Twitter

From Afar w komplecie! Prace nad pełną płytą trwają!

From Afar - zespół, który wprowadził sporo zamieszania na scenie alternatywnej w 2012 debiutując EP-ką “The Abyss Gazes into You” jest już w komplecie.

 / Fot. Materiały prasoweDo składu dołączył perkusista Marcin Grzesik zastępując Michała Chruściela. Zespół powrócił do pracy nad nowym materiałem i jeszcze w tym roku chciałby ponownie wkroczyć na scenę.

Tworzenie nowego materiału zajęło nam sporo czasu. Odbiło się to na naszej aktywności koncertowej, ale dziś jesteśmy już pewni, że było warto. The Abyss Gazes into You zamknęła pewien dość długi etap. Otrzymała bardzo dobre recenzje, byliśmy niesamowicie przyjmowani na koncertach, dostaliśmy od naszych fanów wsparcie, które utwierdziło nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Zrobimy wszystko, aby płyta nad którą pracujemy wielkim krokiem naprzód. Część numerów z pewnością zaprezentujemy już na najbliższych koncertach" – komentują muzycy.

Z informacji uzyskanych od członków zespołu wynika, że materiał w warstwie lirycznej będzie krytyką upadającego społeczeństwa przedstawioną w charakterystyczny dla From Afar sposób, bez unikania własnej odpowiedzialności za opisywane sytuacje czy zjawiska i na tyle plastycznie, aby słuchacz mógł interpretować go na swój sposób i odnieść do własnego życia.

Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku do sprzedaży trafiła debiutancka EP'ka zespołu FROM AFAR "The Abyss Gazes into You". Materiał został nagrany wiosną 2012, masteringiem zajął się Mateusz Michniewicz, okładkę zaprojektowało studio Cruelpicture. From Afar działa w pełnym składzie od 2009 roku. Wśród swoich inspiracji muzycy wymieniają takich artystów jak Tool, Korn czy Deftones.

Na pierwszy singiel wybrano utwór "Jacob's Ladder", do którego klip zrealizowany przez rzeszowskie Lemonade Studio jest dostępny w serwisie Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=shwdDUux07o. Teledysk zanotował już blisko 20000 wyświetleń,
Album wydany został w formacie digipak i można go nabyć na oficjalnej stronie zespołu http://www.fromafarband.com/zamowienie/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.