Facebook Google+ Twitter

Fronda kończy współpracę ze Stanisławem Michalkiewiczem

Tomasz Terlikowski żałuje, że jego portal opublikował artykuł Stanisława Michalkiewicza.

Tomasz Terlikowski przeprosił za opublikowanie artykułu Stanisława Michalkiewicza, w którym znalazło się sformułowanie: "chwilowo nieczynny obóz zagłady w Oświęcimiu". "Tekst Stanisława Michalkiewicza, przedrukowany z portalu Prawy.pl, nie powinien znaleźć się na naszych stronach. Jego opublikowanie i przytoczenie skandalicznych słów o czasowo zamkniętych obozach koncentracyjnych było poważnym błędem, za który przepraszam. Gdy tylko dotarła do mnie informacja o tym tekście natychmiast podjąłem decyzję o jego usunięciu."- napisał redaktor naczelny w oświadczeniu portalu Fronda. Terlikowski ponadto zadeklarował, że jego portal, więcej nie będzie publikował artykułów kontrowersyjnego publicysty.

Choć artykuł ten wywołał oburzenie, to Michalkiewicz już wcześniej używał tego zwrotu. Teraz nabrał on szczególnego znaczenia, gdyż został użyty w kontekście zaplanowanych na 27 stycznia obrad izraelskiego parlamentu w Polsce. Michalkiewicz postawił tezę, że Sejm uchwalił ustawę pozwalającą interweniować w Polsce służbom innych państw, po to aby Mossad mógł zapewnić bezpieczeństwo izraelskim politykom.

Tekst Michalkiewicza został zdjęty przez Terlikowskiego z jeszcze jednego powodu. W przeciwieństwie do publicysty "Naszego Dziennika" redakcja Frondy ma nastawienie proizraelskie i pomysł z obradami izraelskiego parlamentu w Polsce uważa za dobry.

Terlikowski jest wiarygodny w tym co mówi. Jakiś czas temu wziął udział w dyskusji z Grzegorzem Braunem na temat stosunków polsko- żydowskich zorganizowanej w Klubie Ronina. Wówczas ku niezadowoleniu zebranej publiczności redaktor naczelny Frondy bronił Żydów polemizując z Braunem.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Wisi plakat, będzie "wykład" - Michalkiewicz chałturzy w terenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.01.2014 13:30

Przypuszczenia, dot. czego? Że naczelny zatwierdza teksty? Nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Brzezicki
Rozumiem, że to tylko przypuszczenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Elżbieta Szychlińska Wczoraj 22:33

Elu, napisałaś: "Lepiej późno niż wcale .Pan Michalkiewicz ze swoimi skrajnymi poglądami w ogóle nie powinie uczestniczyć w życiu publicznym".

A od kiedy to skrajne poglądy powinny uniemożliwiać komuś życie publiczne? Jeżeli ktoś je ma, to trzeba kontrować argumentami rzeczowymi, a nie jakimś tłamszeniem administracyjnym, który nie jest przejawem współczesnych standardów w polityce normalnych krajów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.01.2014 10:26

@Bartłomiej Bąk
Jest pan w błędzie.

A to pokazuje, jaki burdel panuje we Frondzie. Nie kontrolują tego, co publikują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I po co się było oburzać, petycje pisać, do sądu pozywać z powodu jakichś tam "Polish extermination camps" czy "polnische Vernichtungslager"?
Kwestia obrad Knessetu w Polsce była warta poruszenia, ale Michalkiewicz sam, we własnym tekście skutecznie odwrócił od niej uwagę idiotycznym sformułowaniem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Michalkiewicz używa tak kontrowersyjnych zwrotów że stał się obciążeniem dla prawicowego portalu .Terlikowski miał poważny problem .Publikować i narażać się na krytykę czy liczyć odsłony i kasę.
Lepiej późno niż wcale .Pan Michalkiewicz ze swoimi skrajnymi poglądami w ogóle nie powinie uczestniczyć w życiu publicznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strasznie dziwne, że jest kilku autorów których teksty z urzedu są dopuszczane... no powagi.

Dziwne to jest to, że w Polsce ma obradować żydowski parlament. Mają swoje państwo to niech obradują u siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2014 21:47

W serwisie internetowym teksty zamawiane ocenia i zatwierdza redaktor naczelny. Tomasz Terlikowski jest redaktorem naczelnym. A napisał, że nie wiedział. I że żałuje. Dziwne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No popatrzcie tylko! Jak te czasy się zmieniają... Panta rhei.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.