Facebook Google+ Twitter

Frontside zachwycił mieszkańców Puław. Relacja z koncertu

Ekipa z Sosnowca to jeden z bardziej znanych bandów na polskiej scenie metalowej. Panowie wyruszyli w trasę promującą ich najnowsze wydawnictwo "Zniszczyć wszystko". 20 listopada 2011 r. niszczyli, grając w puławskim klubie "Smok".

Dominik Sobczak, Shame Yourself / Fot. Elżbieta RubiecByło głośno, gorąco i bezlitośnie. Zaczęło się od występu grindcore'owo-metalowego puławskiego Cicatrix, a potem było już tylko mocniej. Na scenie pojawili się metalowcy z Shame Yourself. Publiczność powoli zaczęła się rozkręcać, jednak kiedy z głośników poleciały dźwięki rodem z piekła, wydobywane z gardła wokalistki następnej grupy, Totem, wybuchł ogień.

Pod sceną się zagotowało, a niepozorna, acz charyzmatyczna liderka, wciążWera, Totem / Fot. Elżbieta Rubiec zagrzewała do wspólnej zabawy. Długo nie trzeba było prosić - puławscy miłośnicy metalowych pląsów pokazali, jaka energia w nich drzemie. Zrobiło się gorąco, a atmosfera bardzo się "zagęściła", jednak uprawiającym pogo i headbanging taki stan raczej nie przeszkadzał. W wykonaniu Totemu mogliśmy usłyszeć m.in. utwory z ostatniego krążka "Let's Play". Jeden z bardziej oryginalnych głosów, wokalistki Wery, omotał chyba każdego, a kiedy do ostatniego numeru zaproszono przywódcę Frontside, Aumana, było wiadome - prawdziwa metalowa pożoga już za chwilę.

Mariusz "Demon" Dzwonek, Frontside / Fot. Elżbieta RubiecTrzeba przyznać, że tego wieczoru zadbano o nagromadzenie ciekawych kąsków muzycznych w jednym miejscu, a zwieńczeniem niedzielnego koncertu było pojawienie się Frontside. Od początku panowie mieli doskonały kontakt z publiką - z pewnością to zasługa dość ciasnego pomieszczenia, w którym grali i malutkiej sceny omotanej kablami. Przedstawiciele czołówki ciężkiego grania nie obijali się i od razu ruszyli z kopyta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To fakt - gdy chłopaki zaczynają grać, to pod sceną rozpala się iście 'diabelski młyn' ;) Chociaż - prawdę mówiąc - zdecydowanie bardziej wolę ich na festiwalach.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.