Facebook Google+ Twitter

Frustraci! Precz od Radwańskiej!

Byłem zły. Nie wściekły, ale zły. Porażka Agnieszki Radwańskiej w pierwszej rundzie Igrzysk w Londynie obligowała nawet do wściekłości.

 / Fot. PAP/Adam CiereszkoJednak przez lata nauczyłem się obserwować polski sport i przywykłem do porażek, również tych niespodziewanych. Wściekłość pojawiła się u mnie wraz z poniedziałkowym porankiem. Oto jak donoszą media, „szefostwo reprezentacji Polski na Londyn 2012 zwróciło uwagę władzom Polskiego Związku Tenisowego na fakt, że na stroju Agnieszki Radwańskiej w meczu z Julią Goerges brakowało Orła Białego.” Zagotowałem się!

Znów banda betonowych frustratów ma fochy, bo zgasł jeden płomyczek w blasku którego chcieli ogrzewać się przez najbliższe tygodnie. Trzeba więc udzielić reprymendy! Co za idiotyzm!

Drodzy sfrustrowani betonowi działacze! Chciałbym zauważyć, że jakoś tendencyjnie mało konsekwentni jesteście. Jak jechać to po całości! Proszę natychmiast udzielić nagany siatkarzom, bo śmieli rozmieść w pył Włochów bez orzełka na klacie. Natychmiast wycofać z Igrzysk badmintonistów, którzy nie dość, że bez orła, to jeszcze w niebieskich strojach, a do tego przegrywają aż trzeszczy!

Byłem zły po przegranej Iśki. Zagrała fatalnie, nawet nie wiem kiedy ostatnio grała tak słabo. Co to spowodowało? Napompowany przez media balon wywarł na Agę taką presję? Już myślała o ćwierćfinale z Kvitovą, która jest ostatnio bez formy? Nie ma to znaczenia, nic ją nie usprawiedliwia. Przegrała w kiepskim stylu i można dodać dyplomatycznie, że porażki w sporcie się zdarzają. W przypadku Agi sprawdziła się niemiecka wersja znanego przysłowia z niedawnego Euro 2012
- „myślał Niemiec o niedzieli, a tu w czwartek Balotelli”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

@ Beata Traciak
Skąd ta chora supozycja?!! Oczywiście, że byłem zły a jeszcze bardziej gdy, mówiąc "językiem Wrony", element aspołeczny i niepatriotyczny wypowiedział następujące słowa: igrzyska w tenisie to specyficzny turniej, wcale nie najważniejszy, Wielkie Szlemy są jednak wyżej.
Starsza Radwańska ma "przechlapane"! Nigdy jej tego nie zapomnimy, my Polacy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 student
  • student
  • 05.08.2012 22:47

Agnieszka Radwańska w tym meczu " stała" .Grała jak nowicjuszka , bezradna , mało biegała .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 05.08.2012 15:24

I tyo jest własnie wyborca Po. Brak Orła mu nie przeszkadza. Żenada. Na szczęście dla wielu prawdziwych Polaków brak Orła to problem i dzieki nim Polska i naród polski trwają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jasno napisałem, że Radwańska zagrała bardzo słabo i nic ją nie usprawiedliwia, ale żałośni są frustraci ze sztabu, którzy od razu przyczepili się do kiecki. I tyle. A tu zrobiła się wielka wojna znawców, co tylko tytuły czytają, a resztę jeśli nawet, to bez zrozumienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Witold Kossakowski -

Z pana komentarzy wynika, że przegrana Agi Radwańskiej, była najszczęśliwszym dniem pana życia.
Żenada!

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 02.08.2012 00:24

Albowiem jeden jest koneser i znawca tematu z monopolem na prawdę objawioną o tenisie rodem z Polski!
To WIELKI autor popełnionego tu artykułu, a imię jego.... Wojteczek!

Co wy się znacie!
Na tenisie i Radwańskich?!? :D
To zaplanowana taktyka omamienia wszystkich w wiadomym celu! ;P

Z panem Kossakowskim właściwie nigdy się nie zgadzam, a tu proszę sport, co to łagodzi obyczaje i mamy zdanie identyczne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze jedno, bo z tego co piszesz wnioskuję, że źle czytasz grę. Radwańska dziś nie zagrała najlepiej, ale mecz przegrał Matkowski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Witold Kossakowski: po pierwsze, gdybyś spokojnie przeczytał artykuł, ze zrozumieniem, to zauważyłbyś o co chodzi i kto niby wielbi Radwańską. No ale po co, jak wystarczy przeczytać tytuł, a potem komentować. A jak brak poklasku to można sobie samemu bić brawa, nawet z podwójnym wykrzyknikiem. ;p)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olbracht
  • Olbracht
  • 01.08.2012 21:28

Widziałem tego "miksta". Radwańska zachowuje się jakby robiła łaskę że żyje, bo za mniej niż pół miliona dolarów nie chce jej się już biegać po korcie.Mogła powiedzieć przed olimpiadą że nagroda 100 tyś zł ją nie satysfakcjonuje i nie stroić teraz fochów.Z takim podejściem słusznie nie miała Orzełka i barw narodowych na koszulce.To symbole nie dla niej.Niech sobie $$ każe namalować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyszło na moje!!! :-) W transmisji na żywo w TVP2 Wojciech Fibak wylał kubeł zimnej wody na grę A.Radwańskiej a tym samym na zaślepionych nią wielbicieli. Jeszcze ktoś chce udowadniać, że czarne to białe a białe to czarne?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.