Facebook Google+ Twitter

Frycz w roli Paderewskiego. Hiszpanka od piątku w kinach

Od 23 stycznia możemy oglądać w kinach film "Hiszpanka". Obraz w reżyserii Łukasza Barczyka opowiada o Powstaniu Wielkopolskim, ale głównym bohaterem jest Ignacy Paderewski, który próbuje powrócić do Polski.

 / Fot. materiały prasoweHiszpanka już od piątku w kinach. To produkcja z międzynarodową obsadą. W "Hiszpance" możemy zobaczyć Jana Frycza, Jakuba Gierszała, Patrycję Ziółkowską i Crispina Glovera znanego m.in. z "Powrotu do przyszłości" czy "Aniołków Charliego". "Hiszpanka" ma obfitować w bogate efekty specjalne.

"Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka opowiada o Powstaniu Wielkopolskim. Głównym bohaterem jest Ignacy Paderewski, który rozpaczliwie próbuje się dostać do Polski. Prześladuje go demoniczny Dr Abuse, grany przez znanego z filmów hollywoodzkich aktora - Crispina Glovera. Paderewskiemu pomaga para zakochanych, grana przez Jakuba Gierszała i Patrycję Ziółkowską.

"Hiszpanka" rozgrywa się w momencie przygotowań oraz już w trakcie trwania Powstania Wielkopolskiego. Jednak tutaj mamy alternatywną wersję historii. Fikcyjna część fabuły opowiada o grupie jasnowidzów i spirytystów, którzy odgrywają sporą rolę w zwycięstwie Polaków.

Czytaj także: Eddie Murphy nagrał utwór reggae. Posłuchajcie piosenki Oh Jah Jah (muzyka)


Film "Hiszpanka" nie tylko zaskakuje efektami specjalnymi, ale również i międzynarodową obsadą. W jednej z ról pojawia się Crispin Glover, który znany jest z ról w "Powrocie do przyszłości" i "Aniołkach Charliego", ale aktor występował również u Olivera Stone'a czy Tima Burtona. Kiedy premiera filmu? "Hiszpanka" pojawi się w kinach już w piątek, 22 stycznia 2015 r. Książka na podstawie scenariusza również pojawi się w księgarniach.Źródło: AIP


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.