Facebook Google+ Twitter

"Frytka" - nawrócenie czy bezwstydny chwyt marketingowy? [Wideo]

Agnieszka "Maja" Frykowska, znana z tego, że "jest znana" - po raz kolejny zmienia wizerunek. Czy do twarzy jej z krzyżem w dłoni i Jezusem na ustach? Ile w tym prawdziwej wiary? Oceńcie sami.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Maja_Frykowska.jpg&filetimestamp=20110814223001 / Fot. Nowaqowski/Creative Commons Uznanie autorstwa"Frytka" uczestniczyła w trzeciej polskiej odsłonie popularnego reality show "Big Brother". Pojawiła się również w czwartej edycji polskiego "Baru". Znana jest głównie z pseudoerotycznych, w większości niesmacznych ekscesów przed kamerami. Była redaktor naczelna serwisu anty-plotkarskiego XoXo.pl, mająca przygody jako prezenterka telewizji Tele 5. Próbowała również swych sił w aktorstwie, jak i śpiewie.

Niedawno w sieci ukazał się film, w którym "Frytka" żegna się ze swoją "grzeszną" przeszłością. Jak przekonuje, miejsce hucznych zabaw wypełnia jej teraz spokój, który osiągnęła dzięki nawróceniu.

Czy rzeczywiście jest to początek nowej, cnotliwej drogi życiowej Agnieszki Frykowskiej? A może w sposób bezwstydnie bezczelny drwi z wiary? Ile prawdy w tymże nawróceniu, a ile chłodnej kalkulacji marketingowej? Oceńcie sami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Każdy człowiek ma prawo zmienić swoje życie. Bez sensu jest takie osądzanie i szukanie sensacji. A może prawdą jest po prostu to, że ona nie czuła się szczęśliwa w swoim życiu i szukała czegoś więcej? To niesamowite, że uwierzyła w Boga. Mnie poruszyło to, co powiedziała i wierzę jej. Uważam, że to jest niesamowite świadectwo.
"Bezwstydny chwyt marketingowy"? - to według mnie bardzo niesprawiedliwe słowa.
I tak na marginesie, św. Paweł miał równie nieciekawą przeszłość, a za kogo dziś uchodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
rita
  • rita
  • 05.01.2012 16:26

Chwała Bogu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pożyjemy zobaczymy
  • pożyjemy zobaczymy
  • 05.01.2012 15:51

ano, ano, życie nam pokaże co Frytka wywinie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kicia
  • kicia
  • 05.01.2012 14:48

Ta osoba jest żałosna...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Nie traćcie wiary w człowieka. Bo wiara w człowieka jest miarą miłości do niego. Za co, ludzie tak bardzo się nienawidzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.