Facebook Google+ Twitter

Frytka nie zamierza być drugą Dodą ani Mandaryną

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2007-01-10 13:08

Agnieszka Frykowska – popularna skandalistka z „Big Brothera” – nie daje o sobie zapomnieć. Próbowała swych sił w dziennikarstwie, marzy jej się kariera aktorki, a teraz postanowiła zaśpiewać

Agnieszka Frykowska. Fot. AKPA / Fot. To już pewne – Agnieszka Frykowska, znana jako „Frytka” (a obecnie „Frika” lub „Freeca”) chwyciła za mikrofon. Debiutancka płyta 29-latki powstaje właśnie w łódzkim studiu nagraniowym, a jej pierwszy zwiastun poznamy już niebawem. Wraz z premierą piosenki „Freeca Color of Giza” ma się ukazać rozebrana sesja zdjęciowa Agnieszki w
najpopularniejszym piśmie erotycznym dla panów.

– Potwierdzam, że Agnieszka będzie bohaterką sesji w lutowym numerze „Playboya”. Zdjęcia
zostały zrobione w Łodzi. Agnieszka pozowała w otoczeniu starych luksusowych samochodów – powiedział Marcin Meller, redaktor naczelny magazynu.

Frytka pierwszy raz dała o sobie znać w swego czasu popularnym reality show „Big Brother”. Zaistniała w tym programie w sposób wyrazisty, uprawiając seks (w wannie) z Łukaszem „Kenem” Wiewiórskim. Scenę oczywiście zarejestrowały kamery domu „Wielkiego Brata” i obraz poszedł w Polskę. Wątpliwej jakości sława ciągnęła się za nią przez kolejne lata. Do dziś wiele osób nie daje jej o tym zapomnieć. Do dziewczyny przylgnęła etykietka skandalistki, którą sama zainteresowana umiejętnie podsycała, bywając na odpowiednich imprezach i spotykając się z wpływowymi ludźmi. Przez pewien czas krążyły m.in. plotki o romansie Frykowskiej z popularnym detektywem Krzysztofem Rutkowskim.


Polska Paris Hilton


O rzekomej słabości „Frytki” do statecznych biznesmenów prasa rozpisywała się wielokrotnie.
Faktem jest, że „pamiątką” po jednej z takich (ubiegłorocznych) znajomości jest mały piesek – jack russell terrier, podobny do tego, jaki posiada słynna amerykańska skandalistka i dziedziczka fortuny Paris Hilton. Mała Daisy, bo tak wabi się zwierzak – stała się nieodłącznym elementem życia towarzyskiego Frykowskiej. Twórcą nowego wizerunku Agnieszki był Piotr Ostrach, dziś już były menedżer artystki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ja jej życzę jak najlepiej oby sie dziewczynie powiodło

Komentarz został ukrytyrozwiń

Traumatyczne doświadczenia związane z historią rodziny dają znać o sobie w osobowości dziewczyny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapalmy nad tą panią świeczkę [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszka Frykowska, znana jako „Frytka” (a obecnie „Frika” lub „Freeca”). Do tego jeszcze tytułowa *Frtyka nie zamierza być...* Sporo ksywek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To przodkowie rodziny F. w g. się przewracają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.