Facebook Google+ Twitter

Full Power Spirit wystąpi w Sieradzu

W najbliższą sobotę 14 listopada, w Sieradzu wystąpi zespół Full Power Spirit. Koncert zaplanowano o godz. 19 w Kaplicy Bożego Miłosierdzia przy sieradzkiej parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego, al. Grunwaldzka 8. Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Zespół Full Power Spirit istnieje od 2001 roku. W ciągu 8 lat swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny CCM (współczesnej muzyki chrześcijańskiej). Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Zespół tworzą: Miras, Picia i Dzyrooo, a na co dzień wspomagają: 5 osobowy zespół instrumentalistów, toruński dj Ike (należący do czołówki polskich dj'ów grających czarną muzykę), Olga Szomańska-Radwan, a na koncertach także bit-boxer PRYK.

W ciągu 8 lat swojej działalności zespół zagrał ponad 700 koncertów na terenie całego kraju a także poza jego granicami. FPS współpracuje z czołowymi polskimi muzykami i producentami. Owocem tej współpracy są dwa projekty: "Hip-Hop Dekalog" wydany w 2004 roku oraz "8 Błogosławieństw – siła serca kontra siła pięści", który ukazał się w grudniu 2008. Na obu płytach, których pomysłodawcami byli księża salezjanie, oprócz Full Power Spirit usłyszeć można było m.in. duet Vienio i Pele, Łyskacza z MOR W.A., Bartka Królika, Miecza Szcześniaka, Maleo.
Producentem muzycznym obu wydawnictw był Grzech Piotrowski.

W związku z premierą filmu "Popiełuszko" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego, FPS razem z Marcinem Pospieszalskim i Olgą Szomańską-Radwan przygotowali utwór pt. "Nieśmiertelni", który promował film. Do utworu powstał także teledysk. Od początku 2008 roku magazyn młodzieżowy Raj emitowany od ponad 14 lat na antenie Telewizyjnej Jedynki zyskał nową oprawę muzyczną przygotowaną przez FPS. Specjalnie na potrzeby programu zespół nagrał utwór pt.: "To czego szukamy", który stanowi muzyczną ilustrację czołówki. Chłopaki pełnią też w programie rolę komentatorów wydarzeń prezentowanych na ekranie.

Przyjazd znanych hip-hopowców do Sieradza jest zapowiedzią XIII Dni Kultury Chrześcijańskiej, które potrwają w mieście od 22 do 28 listopada 2009 roku. Organizatorem imprezy jest Katolickie Stowarzyszenie Christiana Civitas.

Pierwotne miejsce publikacji: http://www.lodzki.civitaschristiana.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.