Facebook Google+ Twitter

Fundacja "Dom w Łodzi". Pomożecie?

Pragniemy, by nasi podopieczni czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie. Na ich szczęściu zależy nam najbardziej. Dlatego też Fundacja „Dom w Łodzi” zwraca się z uprzejmą prośbą o finansowe wsparcie, które umożliwi organizację tegoroczny świąt wielkanocnych.

Hipoterapia - ulubione zajęcie podopiecznych fundacji / Fot. archiwum fundacjiFundacja „Dom w Łodzi” jest jedyną placówką w Polsce, która zapewnia opiekę i schronienie ciężko chorym dzieciom. Powstała po to, aby pomagać tym, którzy wsparcia potrzebują bardziej niż ktokolwiek inny. Dbamy o dzieci, którym los odebrał nie tylko zdrowie, ale i miłość najbliższych. Naszym celem jest stworzenie im choćby namiastki domu, w którym zaznają bliskości i miłości, a także otrzymają szansę na szczęśliwe i zdrowe życie. Pragniemy, by nasi podopieczni czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie.

Na ich szczęściu zależy nam najbardziej. Dlatego też Fundacja „Dom w Łodzi” zwraca się z uprzejmą prośbą o finansowe wsparcie, które umożliwi organizację tegorocznych świąt wielkanocnych. Wierzymy w ludzi o dobrych sercach i do nich właśnie kierujemy prośbę o pomoc. Słowa i gesty serdeczności na długo zostaną w naszej pamięci.

Wierzymy w to, że Państwa wsparcie przyczyni się do tego, by również w tym roku podczas wielkanocnego śniadania na twarzach naszych małych podopiecznych gościł uśmiech.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.