Facebook Google+ Twitter

Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" uhonorowana Perłą Eskulapa

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-11-03 21:23

29 października w hotelu Gromada rozdano nagrody piątej edycji konkursu "Perły Medycyny". Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" została uhonorowana statuetką i dyplomem "Za szczególną wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia".

 / Fot. Europa 2000 Consulting Sp. z o.o W tym roku statuetką i dyplomem "Za szczególną wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia" uhonorowano instytucje non-profit: Fundację Ewy Błaszczyk "AKOGO? i Fundację Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów.

Statuetka "Perła Eskulapa" (główna nagroda) jest symbolem profesjonalizmu, rzetelności i odpowiedzialności na każdym etapie działania. / Fot. mat. Fundacji

Na Wielką Galę "Polskiej Przedsiębiorczości" przybyło ponad 600 osób. Byli tam przedstawiciele środowiska medycznego, świata polityki, biznesu i samorządów. Galę prowadzili Krzysztof Ibisz i Tomasz Kammel. W części artystycznej wystąpił Michał Wiśniewski wraz z zespołem.

Już po raz piąty nagrodzono zakłady opieki zdrowotnej oraz firmy działające na rynku medycznym. To one, dzięki efektywnemu zarządzaniu i przy udziale kompetentnego personelu, świadczą usługi i oferują produkty na wysokim poziomie. Celem ich jest ochrona ludzkiego życia i zdrowia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.