Facebook Google+ Twitter

Fundacja Gargano czyli „Debiuty na skróty”

Osoby młode, zdolne i twórcze, bardzo potrzebują kogoś, kto pomoże w ich samorealizacji, spełnianiu marzeń i celów. Jednym z trudniejszych, ambitnych planów jest wydanie książki. To droga trudna, czasami nie do pokonania. Chyba, że trafi się na odpowiednich ludzi, którzy w tym pomogą.

Ktoś kiedyś wspomniał o tym, że aby napisać wiersz, trzeba czasem wejść wysoko na drabinę opartą o słońce (…). Tworzenie dobrej literatury może być niezwykłą pasją, podróżą w czasie, wyprawą w dalekie marzenia, obróceniem się w kierunku wspomnień, rodzaj skarbu, źródło wszystkiego co dobre, piękne i prawdziwe.

Niejeden z nas skrzętnie ukrywa w szufladzie teksty napisane kiedyś podczas podróży, zebrane myśli, które blakną na kartkach papieru. Może trzeba uwierzyć, że to co się pisze jest wiele warte i warto się podzielić cząstko siebie z innymi. Pisząc lub czytając można poznać uniwersalne wartości, najprostsze, a zarazem najgłębsze prawdy.

Jeśli czujesz sens pisania, wiesz, że to Twoja niezrealizowana pasja, warto poszukać źródeł pomocy. Jedną z nich może być Fundacja Gargano, która
zrodziło się z potrzeby pomocy ludziom młodym. Jak powszechnie wiadomo pisarzom i publicystom, szczególnie młodym, jest bardzo ciężko wydawać swoje pierwsze dzieła. Ten, kto pisze, wie doskonale, że nie ma większej satysfakcji niż ukazanie swoich zapisków szerszej publiczności.

Szansa dla początkujących twórców


Iwona Świerkula, prezes Fundacji Gargano „Debiuty na skróty”, wpadła na pomysł wspierania młodych twórców, bo sama doświadczyła trudności wydania swojej publikacji. Jeśli chcesz zostać zauważonym i docenionym przez pisarzy, warto wziąć udział w konkursie o tematyce „Męstwo, sprawiedliwość, umiarkowanie, roztropność”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.