Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10398 miejsce

Fundacja Walcz O Zdrowie z wizytą w ZSS im. Jana Brzechwy

Wyposażenie kuchenne, meble i zestaw gier edukacyjnych to prezenty, ufundowane przez Fundację Walcz O Zdrowie, które w ostatni poniedziałek października otrzymali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach.

Fundacja Walcz O Zdrowie z wizytą w ZSS im. Jana Brzechwy / Fot. R. KanieckiMimo niesprzyjającej aury i deszczowej pogody, w poniedziałek 28 października w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Brzechwy w Szamotułach (woj. Wielkopolskie) doszło do wyjątkowo pogodnego spotkania. Mury szkoły gościły pracowników Fundacji Walcz O Zdrowie, którzy przywieźli przekazane przez fundację prezenty. Zestaw naczyń, nowa kuchenka elektryczna, meble oraz gry edukacyjne wzbogacą salę lekcyjną klasy pani mgr Aleksandry Piątkowskej.

- Jest nam niezmiernie miło przekazać uczniom Państwa szkoły przywiezione pomoce i głęboko wierzymy, że będą służyć im przez wiele lat – mówił, w swoim krótkim wystąpieniu prezes Fundacji Walcz O Zdrowie Łukasz Burda. Dodał również, że wizyta nie byłaby możliwa, gdyby nie hojność poznańskiej firmy Eco-Vital, która przekazała niezbędne środki finansowe.

Fundacja Walcz O Zdrowie z wizytą w ZSS im. Jana Brzechwy / Fot. R. Kaniecki O tym, jak ważna jest pomoc uczniom ZSS im. Jana Brzechwy, wiedzą szczególnie ich rodzice, którzy, jak sami przyznają, od dawna czekali na podobny gest od kogoś z zewnątrz. Ich zdaniem, trudno o podobne środki od władz samorządowych czy chociażby oświaty, dlatego tym bardziej cieszą się z okazanej pomocy.

- Głęboko wierzymy, że państwa fundacja będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych uczniów – wyraziła nadzieję dyrektor szkoły Bernadeta Adamska, dodając przy tym, że dobroć jest czymś prostym - być zawsze dla siebie nigdy nie szukać siebie.

Fundacja Walcz O Zdrowie z wizytą w ZSS im. Jana Brzechwy / Fot. R. KanieckiPomimo że wizyta przedstawicieli poznańskiej fundacji nie trwała długo, uczniowie szkoły oraz jej nauczyciele ponownie uwierzyli, jak wielką moc potrafi mieć jeden, zwykły gest. Z naszej strony natomiast apelujemy przede wszystkim do mieszkańców Szamotuł, aby podobnie jak Fundacja Walcz O Zdrowie, ochoczo wspierali wszelkie działania uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Szamotułach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.