Facebook Google+ Twitter

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie wspierana przez aktorów!

W Polsce jest wiele takich miejsc, w których w pełni oddani ludzie ofiarują pomoc, schronienie i wsparcie potrzebującym, cierpiącym i porzuconym zwierzakom.

Właśnie jednym z takich miejsc jest Fundacja Zwierzaki w Potrzebie, która swoją siedzibę ma na warszawskim Wołominie.

Mikołaj Krawczyk podczas wizyty w Fundacji Zwierzaki w Potrzebie, 28 grudnia 2013 / Fot. Fot. Zdjęcie udostępnione przez Mikołaja Krawczyka
Fundacja działa od grudnia 2010 roku, ale osoby, które ją wspierają są ze zwierzętami związane na pewno od dłuższego czasu niż czas trwania i działania placówki. Działania Fundacji skierowane są tak, aby zapobiec i wyjść na przeciw wciąż rosnącemu i aktualnemu problemowi bezdomnych, porzuconych, a często również schorowanych zwierząt. Dzięki takim działaniom można dowiedzieć się i przekonać, że adopcja czworonożnego przyjaciela domu wcale nie jest taka trudna.

Agnieszka Włodarczyk podczas wizyty w Fundacji Zwierzaki w Potrzebie, 28 grudnia 2013 / Fot. Fot. Zdjęcie udostępnione przez Mikołaja Krawczyka
Co ciekawe, dnia 28 grudnia w Fundacji gościła para aktorów, Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk, którzy są przyjaciółmi Fundacji, a na swoich oficjalnych stronach promują działania placówki. Odwiedzili porzucone pieski i przekonali się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.