Facebook Google+ Twitter

Fundusze europejskie - jak korzysta z nich dolnośląskie? Odpowiedź 21 września o 11

W województwie dolnośląskim fundusze europejskie są wykorzystywane dobrze! A jak konkretnie? Na co te środki idą? Jak przebiega realizacja regionalnego programu operacyjnego? Te i inne pytania znajdą odpowiedź podczas seminarium internetowego 21 września. Zapraszamy do oglądania i zadawania pytań!

 / Fot. PolskapresseFundusze europejskie w Polsce – jak są wydatkowane? W jakich jeszcze obszarach można je wykorzystać? Jakie szanse wiążą się z nimi dla każdego z nas? Grupa Wydawnicza Polskapresse zaprasza na cykl seminariów internetowych poświęconych wykorzystaniu środków unijnych.

Podczas telekonferencji eksperci opowiedzą o programach zrealizowanych w poszczególnych regionach Polski. Przedstawią ofertę adresowaną do małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dofinansowanie działalności innowacyjnej i
badawczo-rozwojowej, a także udziału w targach i misjach gospodarczych. Odpowiedzą na pytanie, jak ze środków europejskich mogą korzystać mikro i małe firmy. Wreszcie – doradzą, w jaki sposób rozliczać się z wykorzystania środków unijnych.

Gościem webinarium 21 września o godz. 11 będzie pani Bożena Ślabska z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, która opowie, jak przebiega realizacja regionalnego programu operacyjnego na lata 2007-2013 i przedstawi najciekawsze projekty zrealizowane w województwie. Kliknij, aby oglądać webinarium i zadać ekspertowi pytanie[/b] [/i](link aktywny 21 września w godz. 11-12)

Seminaria potrwają od 12 września do 28 października. Szczegółowy harmonogram i transmisja na stronie Dotacje.NaszeMiasto.pl w zakładce Webinaria.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.