Facebook Google+ Twitter

Funkest Star w warszawskim klubie La Playa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-04 10:01

Już 9 lipca "jedyna taka plaża w Warszawie" zaprasza na imprezę z cyklu "Funkest Star".

David Penn - pochodzący z Madrytu dj, producent i aranżer w jednym, mający na koncie miliony sprzedanych singli i setki występów na całym świecie. Muzyka, z jakiej słynie David znakomicie sprawdza się w plażowej scenerii, co w połączeniu z jego olbrzymim doświadczeniem scenicznym oraz pogodnym usposobieniem gwarantuje, że tej nocy atmosfera w klubie będzie wyjątkowa.
Jeden z jego największych hitów "The Night train" wydany przez Kadoc, został sprzedany w 2 milionach egzemplarzy na całym świecie, zajmując 12 miejsce na liście przebojów na Wyspach oraz nr jeden w Holandii.

Dj David Penn aka Deux (Urbana Recordings/Madrid) autor takich hitów jak "Sun rising" (nagroda za najlepszy utwór roku 2005 przez prestiżowy hiszpański Deejay Magazine)czy "Esperanza" (Defected).

Założyciel wytwórni ZEN Records gdzie od 1993 roku wydaje różnorodne projekty muzyczne, zafascynowany brzmieniem muzyki funk, jazz a także elektronicznej już od młodych lat wiedział, że jego życie związane będzie z muzyką.

Ukrywający się pod wieloma pseudonimami David Penn (m.in. Deux, Montilla, Nuboy czy Doblado) współpracował m.in. z takimi postaciami jak: Dj Chus, Ceballos, Toni Bass, Halo, Dj Jabato, Sebastián Gamboa czy Olav Basoski.

Produkował remiksy dla wielu artystów: Jay-J, Junior Jack, Chus & Ceballos, Vibe Residents, Milk & Sugar, Dave Storm, Wackside, Cam , The Thief i dla wielu innych.

Jego produkcje promowało wiele wtórni na całym świecie - wśród nich m.in. Defected, Black Vinyl, Azuli, Bluem, Maya, Rise. W roku 2003 utworzył nowy dział wytwórni Zen Records- URBANA promujący świeże śródziemnomorskie produkcje młodych producentów.

Dj David Penn aka Deux zagra 9 lipca w warszawskim klubie La Playa.

FUNKEST STAR - David Penn (Hiszpania), Hanna Bernard, B4N
9 lipca 2010
La Playa, Warszawa

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na: laplaya.pl

Nadesłał: Michał Czernik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.