Futsal: Hiszpania zremisowała!

Sensacyjny wynik w drugim dniu Mistrzostw Świata w Futsalu w Brazylii. Hiszpania - aktualny mistrz świata, jedynie zremisowała z Iranem.

Hiszpański napastnik Marcelo i Ukrainiec Olexandr Kosenko podczas meczu mistrzostw świata w futsalu w Taipei z 2004 roku. / Fot. EPA/Eddie ChengMistrzostwie świata, Hiszpanie, w swoim pierwszym meczu spotkali się z Iranem. Do przerwy Hiszpania przegrywała 0:3! Po zmianie stron mistrzowie świata zaczęli odrabiać straty, ale zdołali doprowadzić tylko do remisu. Swój pierwszy mecz na MŚ wygrała natomiast Gwatemala, strzelając gola w ostatniej minucie meczu.

Hiszpania - Iran 3:3 (0:3)
Bramki: Torras 2 (22, 36), Borja (30) - Taheri (4), Shamsaee (12), Hassandadeh (12).

Gwatemala - Egipt 1:0 (0:0)
Bramka: Acevedo (40).