Facebook Google+ Twitter

Fyrstenberg & Matkowski i salon "odCzasu doCzasu grają razem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-08 20:17

Polski debel tenisowy, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski oraz salon jubilerski "odCzasu doCzasu" zdecydowali się podjąć długofalową współpracę, wspierającą zespół deblistów. Jest to działanie niespotykane na polskiej scenie sportowej.

Mariusz i Marcin w ostatnim roku osiągnęli znaczące sukcesy sportowe, a w roku bieżącym chcą poprawić swoją pozycję rankingową, osiągając jeszcze lepsze wyniki w głównych turniejach sezonu. Ci lubiani sportowcy promują swoją dyscyplinę nie tylko poprzez sportową rywalizację, ale także przez wydanie serii instruktażowych płyt DVD z nauką gry w tenisa. Poziom edukacyjny nagrań jest tak wysoki, że produkcja, wydana w wersji polskiej i angielskiej, uzyskała licencję ATP World Tour i będzie sprzedawana nie tylko w kraju, ale i w całej Europie.

Znaczące sukcesy sportowe, interesujący wizerunek deblistów, ich doskonały kontakt z kibicami (m.in. dzięki prowadzonemu blogowi) i... przypadkowe pierwsze spotkanie Mariusza Fyrstenberga z właścicielem salonu z mieszczącego się w jednym z warszawskich centrum handlowych, zaowocowały rozpoczęciem długoterminowej współpracy. Wspólnym celem deblistów i salonu jest promocja sportu i przekazywanie wiadomości o ciekawostkach ze świata kortów oraz o aktualnych rozgrywkach, tak by wokół zespołu udało się zgromadzić większą grupę sympatyków.

Mariusz i Marcin będą od czasu do czasu osobiście gościć w salonie i spotykać się z fanami, rozdając autografy i drobne pamiątki. „Takie działanie może być doskonałym rozwinięciem kontaktów z kibicami, które rozpoczęliśmy na naszym blogu – mówi Mariusz Fyrstenberg. – Prowadzimy go od Olimpiady w Pekinie, a odwiedziło go już ponad 330 tysięcy internautów”.
„Tenis zawsze był blisko zegarków, dosłownie i w przenośni – dodaje Marcin Matkowski. – Podczas turniejów wszystko mamy zaplanowanie co do minuty, trening, mecz, konferencję prasową czy spotkania z kibicami. No chyba, że zaczyna padać, wtedy czas płynie inaczej” – uśmiecha się Matkowski.

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski to jedna z najlepszych par deblowych na świecie. Od trzech lat zajmują miejsce w czołówce rankingu ATP Doubles. Dwukrotnie uczestniczyli w turnieju Masters Cup. W 2006 roku dotarli do półfinału Australian Open, w 2008 roku osiągnęli ćwierćfinał na Olimpiadzie w Pekinie i wygrali w Madrycie prestiżowy turniej z serii Masters. W tym samym roku pokonali wszystkie pary światowej czołówki, w tym najlepszy debel ostatnich lat – słynnych braci Bryan oraz parę Nestor/Zimonjic, numer 1 ostatniego sezonu. Fyrstenberg i Matkowski zakończyli rok 2008 dochodząc do półfinału turnieju Masters Cup i uplasowali się na 7. miejscu w rankingu ATP.

Adam Ciborek
Tekst opublikowany w: http://www.fashionmedia.pl/2009/04/fyrstenberg-matkowski/
A.C

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.