Facebook Google+ Twitter

Fyrstenberg Matkowski - premiera zegarka

Najlepsi polscy debliści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wzięli udział w prezentacji zegarka, który jest wynikiem ich współpracy z salonem jubilerskim "odCzasu doCzasu".

Polski debel tenisowy - Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski w trakcie konferencji prasowej. / Fot. Piotr KucharczykWe wtorek w salonie "odCzasu doCzasu" odbyła się premiera zegarka dedykowanego Fyrstenbergowi i Matkowskiemu. Debliści odpowiadali na pytania dziennikarzy. Konferencję poprowadził Jakub Kowalski.

W trakcie konferencji po raz pierwszy został oficjalnie zaprezentowany limitowany specjalnie przygotowany dla naszych deblistów zegarek. Dzięki współpracy z salonem "odCzasu doCzasu" zegarki będą przygotowywane sukcesywnie, a ich liczba nie przekroczy 50 sztuk.

Minitarcza - wskazówka sekundowa, która w fabrycznej wersji wykonana jest w formie przeźroczystej celuloidowej tarczy z białą strzałką, została zastąpiona poprzez tarczę w kolorze szarym, z zaadoptowanym jako wskazówka logiem tenisowego debla. Na szkle dekla od strony wewnętrznej zostały dodane następujące napisy w kolorze białym: „Edycja limitowana”, „Mariusz Fyrstenberg", „Marcin Matkowski”, „dziękujemy” oraz kontur piłeczki tenisowej „ze świstem”.
Odsłonięcie zegarka, ze sprzedaży którego wsparty zostanie duet F&M / Fot. Piotr Kucharczyk
Dodatkowo dla każdego egzemplarza zegarka przygotowany jest specjalny certyfikat, który będzie wypisywany w miejscu, w jakim aktualnie znajdują się tenisiści. Fakt ten może być potwierdzony stemplem dowolnej lokalnej firmy oraz dedykacją.

Jak przekazał przedstawiciel salonu "odCzasu doCzasu" i współtwórca tuningu, Władysław Meller, treść dedykacji może zostać zasugerowana przez nabywcę czasomierza i może ona zawierać personalne podziękowania tenisistów za wsparcie tenisa. Od momentu odsłonięcia gabloty z tym specjalnym czasomierzem, które miało miejsce podczas konferencji prasowej zegarek oficjalnie trafił do sprzedaży.

Pytani o zegarki, nasi debliści wykazali się dobrą znajomością tematu. Wspomnieli o Tommym Robredo, który używa zegarka nawet w trakcie gry i o Rogerze Federerze, który zawsze zakłada swój czasomierz zaraz po zakończonym pojedynku. Powiedzieli także o pierwszej parze deblowej - braciach Bryan (USA), którzy są ambasadorami marki zegarkowej Perrelet. Nasi debliści mogą być więc przykładem ambasadorów, którzy rzeczywiście interesują się produktami, którym użyczają swój wizerunek.

***
W obecnym sezonie debliści wygrali jeden turniej, w Eastbourne na nawierzchni trawiastej. W roku 2008 odnotowali dwa triumfy. Najlepsze wyniki nasi debliści notowali zawsze w końcówkach roku. Przed nimi jeszcze sześć turniejów w walce o udział w Masters Cup. Jak stwierdził Mariusz Fyrstenberg „teraz różnice punktowe na pozycjach od ósmej do dwunastej są kosmetyczne. Jest szansa awansu, a punktów będziemy szukać na turniejach w Azji”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.