Facebook Google+ Twitter

G60 i M20 są w Polsce drogie. Czy za drogie?

Nuvifone G60 i M20 dostępne już od jakiegoś czasu w Azji, niedługo pojawią się w sprzedaży także i w Polsce. Czy komórki mają szansę odnieść sukces mimo bardzo wysokiej ceny?

Jeśli wierzyć ofercie sklepu RTVeuroAGD telefony Nuvifone G60 i Nuvifone M20 już niedługo będą dostępne w naszym kraju. Cena modeli nie jest niestety zbyt zachęcająca, co dla nas nie jest niczym niezwykłym, ale szokuje zagraniczne blogi.

Garmin-Asus Nuvifone G60 dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 2299 złotych, z kolei Nuvifone M20 w cenie 2499 złotych. Oba telefony oferowane są w pakiecie ze słuchawką Bluetooth Jabra BT2080.

Problem polega na tym, że najsilniejszy w ofercie producenta model M20 nie oferuje funkcji mogących uzasadnić tak wysoką cenę. Telefon ma 2,8 calowy ekran dotykowy, 4 GB pamięci, obsługę sieci 3G, czujnik ruchu i procesor Qualcomm 7200A 528MHz, ale nie są to specyfikacje nadzwyczajne dla dzisiejszych telefonów multimedialnych. Czy Polscy fani telefonii komórkowej długo będą musieli jeszcze akceptować zaporowe ceny nowych telefonów?

Wystarczy spojrzeć na stawki jakie operatorzy każą nam płacić za telefon iPhone firmy Apple. Jedna z najpopularniejszych komórek na świecie jest u nas dostępna od złotówki, ale przy abonamentach z opłata miesięczną w wysokości ponad 300 złotych! Kupno najnowszej wersji 3GS telefonu bez abonamentu, to wydatek ponad 2500 złotych. I to nie u operatora, ale na aukcjach internetowych.

Ten sam model w USA można dostać za około 600 dolarów. To mniej wiecej 1700 złotych. Nadal dużo, ale znacznie mniej niż w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Poczekać nie spieszyć się to za kilka miesięcy będą w realnych cenach a przed nowym rokiem na pewno ceny spadną i to sporo między świętami i nowym rokiem jeszcze bardziej spadną w dół wtedy można się zastanowić czy nowy telefon jest naprawdę niezbędny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.