Facebook Google+ Twitter

Gaba Kulka w najbliższą niedzielę zagra w łódzkiej Wytwórni

Gaba Kulka przyjedzie do Wytwórni z utworami z nowego albumu „The Escapist”. Płytę można znaleźć na sklepowych półkach od 8 września. 9 listopada piosenki, które się na niej znalazły, usłyszymy na żywo przy Łąkowej 29.

 / Fot. materiał prasowyOdważny, niespokojny, głęboko osobisty „The Escapist” muzycznie czerpie z klasyki lat siedemdziesiątych, nigdy nie tracąc z oczu współczesności. To pierwsza od pięciu lat studyjna płyta Gaby Kulki, zawierająca autorski materiał.

„The Escapist” to 10 piosenek o ucieczce i o fascynacji, opowieści o miejscach, w których ściera się ze sobą świat wyobraźni i twarda rzeczywistość.

Gaba wystąpi w Wytwórni ze składem, z którym nagrała ubiegłoroczne „Wersje” –Robertem Raszem (perkusja), Wojtkiem Traczykiem (bas i kontrabas) oraz Wacławem Zimplem (klarnety). Tworzą zgrany zespół i każdy z muzyków pozostawia na „The Escapist” niepowtarzalny ślad .

Muzycznie do głosu doszły wczesne fascynacje, nie zawsze te, z którymi Gaba jest popularnie kojarzona: słychać wpływy Fleetwood Mac, Eltona Johna, Johna Lennona, odrobinę Led Zeppelin, ale także starego jazzu i starego punk rocka. Ale są to tematy przefiltrowane przez wrażliwość artystki i pokazane na nowo w specyficzny, barwny sposób.


Bilety (miejsca stojące):

przedsprzedaż: 40 zł z Kartą Wytwórni, 45 zł - bez
w dniu koncertu: 45 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 50 zł - bez


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.