Facebook Google+ Twitter

Gadu-gadu wprowadza płatne opisy graficzne

Najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy Gadu-Gadu wprowadza nową funkcję - opisy graficzne. Niestety za wyróżnienie się na liście kontaktów przyjdzie nam jednak zapłacić.

 / Fot. Screen ze strony gadu-gadu.plNa temat opisów w Gadu-Gadu krążą dziesiątki mitów i legend, a one same od wielu lat podbijają sieć i stają się ważnym elementem egzystowania w internetowej społeczności.
Dla znudzonych zwykłym ciągiem wyrazów, zespół GG przygotował nową funkcjonalność, czyli opisy graficzne. Teraz do dowolnego tekstu można dodać obrazek obrazujący myśli, podkreślający to, co jest ważne w danej chwili lub po prostu wyrażający emocje.

Użytkownik ma również do dyspozycji wyszukiwarkę w której dostępnych jest ponad 10 tysięcy wyselekcjonowanych opisów zarówno tekstowych, jak i graficznych.

Opisy graficzne można ustawiać w najnowszej (wydanej z 28.05.2009) wersji komunikatora. Opisy tekstowe nadal dostępne są w każdej wersji GG.

Cena opisu zależna jest od długości czasu na jaki wykupuje się abonament. Najpopularniejszą ceną jest "od 2,44 za 2 dni"

Gadu-Gadu.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

wieczna głupota ludzka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • A Z
  • 04.07.2009 14:45

Na wszystkim można zarobić, nawet na opisach...
Dobrze, że chociaż cena jest wysoka - może zniechęci to większość ludzi, szczególnie młodszych. Osoby posiadające małą firmę pewnie tylko sobie wykupią graficzne opisy.

Pewnie wkrótce powstanie firma, która będzie pewnego rodzaju pośrednikiem i będzie wypłacać użytkownikom GG pieniądze albo rozdawać nagrody w zamian za umieszczenie bannerów reklamowych, a firmy które chcą się reklamować, będą to wszystko napędzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już mnie nic nie zdziwi, niestety. Kolejna głupota

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prócz wyskakujących reklam, miałbym jeszcze oglądać jakieś obrazki? Jak dobrze że jest Miranda: http://www.miranda-im.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawie jak n-k...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.