Facebook Google+ Twitter

Gadu-Gadu z warszawską kartą miejską

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-05 15:41

Od 4 do 6 sierpnia Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie oraz operator komunikatora internetowego Gadu-Gadu organizują wakacyjną akcję pod hasłem "Podobasz mi się. Pogadaj ze mną teraz na GG".

 / Fot. strona ZTMDzięki komunikatorowi w telefonie komórkowym warszawiacy będą mogli nawiązać bezpłatną wirtualną rozmowę z napotkanymi osobami.
- Pomyśleliśmy, że warto pobudzić pasażerów, przechodniów, do niezobowiązującej pogadanki z sąsiadami. Tym bardziej, że umożliwia to najnowsza wersja mobilnego komunikatora GG, które właśnie wykorzystuje połączenie bluetooth. Stwierdziliśmy, że warto to pokazać - mówi rzecznik GG Network, Jarosław Rybus.

Przy metrze Wilanowska, Pole Mokotowskie, Politechnika, Centrum, Świętokrzyska i Ratusz-Arsenał, a także przy rondzie Waszyngtona, rondzie Wiatraczna, przy Muzeum Narodowym oraz w Centrum Handlowym Wileńska użytkownicy telefonów komórkowych będą mogli przez bluetooth ściągnąć darmową aplikację Mobilne Gadu-Gadu.

Nie trzeba się obawiać nachalnego zachowania innych użytkowników Gadu-Gadu. Jak zapewniają organizatorzy akcji, rozmowy wirtualne przeprowadzane będą tylko pośród użytkowników, którzy wyrazili na nią zgodę.

Wspólna akcja ZTM i Gadu-Gadu połączona będzie z propagowaniem personalizacji kart miejskich*. Ta związana z akcją ma barwy ZTM oraz GG. Kartę możemy wyrobić w Punktach Obsługi Pasażera - przy stacjach metra: Centrum, Świętokrzyska, Plac Wilsona i Marymont, na węźle komunikacyjnym Młociny, na Dworcu Wschodnim, a także w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego przy ulicy Senatorskiej 37. Do końca sierpnia w siedzibie ZTM można także skorzystać z usług fotografa, który bezpłatnie wykonuje zdjęcia do kart. Ponadto fotografie do WKM w promocyjnej cenie 10 złotych można zrobić w partnerskich studiach fotograficznych ZTM.

- Akcja jest inicjatywą w stronę wielbicieli Gadu-Gadu. I tak należy wymienić kartę miejską, dajemy naszym klientom swoisty prezent - powiedział Igor Krajnow, rzecznik ZTM.
Kartę z limitowanej serii zamówić będzie można także za pośrednictwem internetu, na stronie personalizacja.ztm.waw.pl

Informacje o kampanii pojawią się także w samym komunikatorze internetowym GaduGadu. Wszelkie bannery, reklamy video oraz internetowe mają na celu wzbudzić zainteresowanie akcją i nakłonić warszawiaków do wymiany karty.
- Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, ludzie chodzą i szukają punktów GG, włączają bluetooth w komórce - zatem pewnie zrobimy takie akcje jeszcze w innych miastach - dodaje Rybus.

*Zgodnie z uchwałą stołecznych radnych (nr XLVII/1454/2009 z 15 stycznia br.) od 1 stycznia 2010 r. imienne bilety okresowe (30- i 90-dniowe) będą kodowane wyłącznie na kartach spersonalizowanych - ze zdjęciem właściciela oraz z jego imieniem i nazwiskiem.

Więcej: Gadu-Gadu, ZTM, PCWorld, WP.PL

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Iza popieram ale widać reklama dźwignią handlu,ktoś na tym zarobić musi bo nic za darmo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.