Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

58191 miejsce

Gadzinowski: Lewicowość Palikota jest tak samo sztuczna, jak jego penis

"Lewicowość Palikota, jest tak samo sztuczna jak jego penis" - powiedział w "Kropce nad i" Piotr Gadzinowski. Znany skandalista w ten sposób ocenił wiarygodność polityczną partii Janusza Palikota.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoGadzinowski słynie z barwnych, niezapomnianych dla polskiej polityki wypowiedzi. Któż, nie pamięta jego wywodu na temat Honkongu? To było jednak jakiś czas temu. Piotr Gadzinowski był wówczas parlamentarzystą i politykiem SLD. Teraz współtworzy portal lewica24.pl. Należało, więc wrócić z przytupem i dobrze zareklamować nowy projekt: "Lewicowość Janusza Palikota jest tak samo sztuczna, jak jego penis" - tak brzmiała jego pierwsza wypowiedź w "Kropce nad i"

Gadzinowskiemu chodziło o to, że z jednej strony Palikot kreuje się na "mesjasza lewicy", a z drugiej popiera reformę emerytalną Donalda Tuska.

Prawdziwą lewicą jest oczywiście portal, który reprezentuje dzisiaj Gadzinowski. Skandalista związany z pismem "Nie" uważa się za reprezentanta antyku. Dla niego wiedza, zawsze jest ważniejsza od PR-u. Dlatego Gadzinowski odważył się poprzeć razem z prawicowymi działaczami, protestujących nauczycieli w sprawie zmian nauczania w szkołach lekcji historii.

Gadzinowski zaprosił również do czytania portalu polityków SLD: "Tam będą mogli się dowiedzieć, w którym roku wybuchło Powstanie Warszawskie"- szydził.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 13.04.2012 22:45

Po prostu naćpana hołota.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja tylko się pytam
  • ja tylko się pytam
  • 13.04.2012 20:22

Podobnoż palikoń kutasa tylko do czyszczenia bucików używa a Biedronkę i Chudą Dupę z TVN ponoć świńskim ryjem po mistrzowsku załatwia.
Jarkowego ptaszka nie godzien nawet polizać po wędzidełku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KonDonek
  • KonDonek
  • 13.04.2012 19:45

Platforma jak i Ruch Palikota to FJUTY sztucznie inseminowani!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 13.04.2012 19:25

nie wiem jaki ma penis palikot ale wie do czego sluzy.taki sw jaro zbawiciel mysli ze tylki do siusiania

Komentarz został ukrytyrozwiń
KonDonek
  • KonDonek
  • 13.04.2012 18:53

Palikot jak ten cały jego Ruch; wszyscy bez wyjątku; są sztucznymi penisami robieni! Same ćpuny ,pederaści i fjuty......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem który z tych Panów to lewica. Podejrzewam, że żaden. Choć uśmiechanie się do degeneracji jakim jest projekt reformy emerytalnej Tuska, przy braku reakcji na pozostawienie ogromnych obszarów niesymetrii to jawna hipokryzja, niesprawiedliwość i zaprzeczenie jakiejkolwiek lewicowości. A wyrozumiałość w sprawie konsultacji społecznych post factum to już zgoła sztuczny penis w żywej społecznej ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciotakot
  • ciotakot
  • 13.04.2012 18:26

Janusz ma sztucznego,a chciałby mieć prawdziwego w przeciwieństwie do pewnej pięknej posłanki z jego ruchu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja tylko się pytam
  • ja tylko się pytam
  • 13.04.2012 18:14

ale Janusz ma podobno kłopot bo go ponoć wesoła Chuda Dupa z TVN porzuciła i Janusz powiedział, że tego nie przeżyje i sam się wypatroszy i rozproszy a znowu Biedronek, słyszałem, strasznie się na Januszu zawiódł bo ponoć palikonik ma tyłozgięcie i bądź tu mądry, ja tylko się pytam

Komentarz został ukrytyrozwiń
bond
  • bond
  • 13.04.2012 13:57

Gadzinowski teraz narzeka ale jak Palikot posuwał go tym sztucznym penisem to inaczej śpiewał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.04.2012 13:34

Sam Palikot to nic innego jak sztuczny "PENIS" - to żądne odkrycie Panie Gadzinowski !! Cała Polska o tym dobrze wie!