Facebook Google+ Twitter

GaGa zapowie polski film?

To, że Łukasz Jakóbiak lubi robić rzeczy, które innym wydają się nieco szalone, już wiemy. Udowodnił to wywieszając w centrum stolicy olbrzymie CV oraz kręcąc pierwszy pełnometrażowy film iPhonem. Teraz chce, by wspomogła go sama Gaga.

 / Fot. Jeden z plakatów reklamujący filmJakóbczak wierzy, że to się uda. Do nakręcenia ''Mojego Małego Manhattanu'' udało mu się zaprosić między innymi Beatę Tyszkiewicz.

Kolejny szalony pomysł, który związany jest z jego projektem narodził się w momencie, gdy Polska dowiedziała się, że do kraju, na swój pierwszy koncert przyjdzie międzynarodowa gwiazda muzyki rozrywkowej - Lady GaGa. To właśnie wtedy Łukasz postanowił zaangażować artystkę do filmu.

Obraz opowiada o homoseksualistach, a autor wie jak wielkie zasługi dla tych środowisk ma gwiazda. Kilka miesięcy temu do mediów wyciekła plotka, iż artystka ma zagrać w ''Moim Małym Manhattanie'', jednak był to tylko sprytny zabieg PR, który miał przyciagnąć uwagę publiczności do obrazu. Jak się jednak okazuje Łukasz Jakóbiak miał realne plany wobec Gagi. I je skrupulatnie realizuje.

Już znalazł sporą grupę wolontariuszy, którzy przed koncertem 26 listopada będą rozdawać pocztówki - ulotki, a w czasie koncertu po piosence ''Money Honey'', kiedy fani zrealizują swój projekt czyli odśpiewanie ''Born This Way'', zebrani mają krzyczeć ''Take this cart''. Jeżeli nie uda się po tej piosence, istnieje jeszcze szansa na zrobienie tego po ''Telephone'' i ''Speechless''. Łukaszowi chodzi o to by GaGa powiedziała coś o filmie. Jak mówi byłby najszczęśliwszy gdyby gwiazda powiedziała: "Nie ma rzeczy niemożliwych''.

Czy akcja, choć niezwykle trudna do wykonania, powiedzie się? Jej pomysłodawca od początku wierzy, że tak.

- Każdy żyje tak jak lubi. Wiele sytuacji, które wydarzyły się w moim życiu doprowadziło do tego, że mam olbrzymią chęć działania! - mówi mi Łukasz. I dodaje: Wydaje mi się, że mogę przenosić góry. Nawet jak jakiś pomysł nie wyjdzie, to staram się na nim uczyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ben
  • ben
  • 22.11.2010 12:46

Trzymam kciuki. Na FB jest dużo ciekawostek na ten temat. aha, jest też niezły konkurs

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia!;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anka Soho
  • Anka Soho
  • 18.11.2010 15:14

Wiara czyni cuda. Niby szaleni ludzie odkrywają i konstruują wielkie sprawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.