Facebook Google+ Twitter

Ga-Ga Zielone Żabki w natarciu! Nowa płyta zespołu dostępna w internecie

Polski zespół grający muzykę z pogranicza reggae i punka, miesiąc temu zaprezentował publiczności swoją kolejną płytę pod tytułem ''Alternatywne świty''. Zespół obecnie koncertuje z nowym materiałem po kraju.

 / Fot. Okładka płyty ''Aternatywne Światy''Formacje czeka w tym roku jeszcze jeden koncert w Zielonej Górze, który odbędzie się 11 grudnia. Na tym nie kończy się trasa promująca nowy album, bo już po nowym roku, band ruszy między innymi do Dublina.

Od kilkunastu tygodni zespół gra materiał z płyty, która ukazała się oficjalnie 7 listopada. ''Alternatywne światy'' zostały udostępnione przez formację w internecie, bo jak tłumaczą chłopaki z bandu, chcą by jak najwięcej osób mogło przesłuchać płytę. Zachęcają też jednak i do kupienia albumu, by wspierać w ten sposób dalszą działalność kapeli.

Koncert Punky Reggae Live/Toruń / Fot. Fot. Agnieszka PawłowskaKolejna płyta formacji to mocne rockowe granie, wsparte szczerymi do bólu tekstami "Smalca". Fani znający klimat ich twórczości, nie powinni okazać się zawiedzeni. Jednak wszyscy, którzy uważają, że świat jawi się w kolorowych barwach - nie mają czego szukać w ''Alternatywnych światach''.

Całej płyty Ga-Ga Zielone Żabki możecie posłuchać TUTAJ.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.