Facebook Google+ Twitter

Gala Asów EMPiKu

Już po raz ósmy odbędzie się Gala Asów EMPiKu. Tym razem każdy z nas może wręczyć nagrodę.

Już od ośmiu lat EMPiK z początkiem każdego roku wręcza statuetki Asów. Za każdym razem dochodzą kolejne kategorie, w których przyznawane są nagrody. Klucz wyłaniania zwycięzców jest prosty i bezdyskusyjny – liczą się cyfry. To klienci sieci kupując książki decydują o tym, kto zostanie zwycięzcą. Od początku jednak nagrody EMPiKu mają pewien aspekt spontanicznego subiektywizmu. Obok kategorii stricte sprzedażowych (w tym roku jest ich 33) istnieje kategoria „Wydarzenie Roku”. Głosy na „Wydarzenie Roku” można oddać na stronie empik.com . Spośród dziesięciu wybranych (w enigmatyczny sposób) wydarzeń oddajemy głos na jedno – do czego zachęcam (ja swój głos już oddałam), niech przynajmniej ta kategoria nie wyraża czystego konsumpcjonizmu (a za oryginalne uzasadnienie wyboru można wygrać bony na zakupy w sieci).

Należy pamiętać o jeszcze jednej kategorii – „Honorowym Asie EMPiKu”. Ten przyznawany jest „za całokształt twórczości artystom, którzy swoją działalnością zmieniają oblicze polskiej kultury”. Wybiera ich „Kapituła złożona z ekspertów EMPiKu”

Na stronie empik.com znajdziecie również nominacje do pozostałych kategorii Asów – po trzy bestsellery – oraz formularz do wypełnienia, dzięki któremu  możecie wziąć osobisty udział w gali. Wybrani – na podstawie udzielanych w formularzu odpowiedzi – będą mięli okazję wręczyć nagrody laureatom Asów. Gala odbędzie się 7 lutego w sali Palladium. Oczywiście przewidziane jest uzupełnienie artystyczne – koncert grupy Perfect z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej - materiał jeszcze nie prezentowany przez zespół na żywo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.