Facebook Google+ Twitter

Gala Biznesu 2011

W tym roku po raz piąty studenci nagrodzą przedstawicieli z różnych dziedzin życia społecznego i gospodarczego, wręczając im statuetki na tegorocznej Gali Biznesu.

Odbędzie się ona 24 listopada w Pałacu Poznańskiego. Jest to wyjątkowa gala ze względu na jubileusz, dlatego też na tę uroczystość zostaną zaroszeni wszyscy wcześniejsi laureaci.

Celem którym kieruje się Gala Biznesu jest promowanie i zaszczepianie wśród młodych ludzi postaw przedsiębiorczych. W tym wyjątkowym wydarzeniu wezmą udział przede wszystkim młodzi liderzy oraz wielu znamienitych gości, reprezentujących największe organizacje biznesowe, postacie ze świata nauki, politycy, a także przedstawiciele organizacji studenckich z całej Polski.

Największe organizacje studenckie z regionu łódzkiego wejdą w skład kapituły, która będzie czuwać nad wyborem laureatów konkursu. Sami studenci będą mogli oddać głos na swojego faworyta z każdej kategorii: "Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę swoim działaniem okazać uznanie i docenić to, co nominowani robią dla rozwoju młodej przedsiębiorczości w Łodzi. Podoba mi się to, że mój głos ma bezpośredni wpływ na to, kto zostanie laureatem" – mówi Bartosz Staniewski student III roku dziennikarstwa.

Gali Biznesu towarzyszyć będzie również nowa inicjatywa jaką jest Miesiąc Przedsiębiorczość: "W tym roku postanowiliśmy wyjść o krok na przód. Gala będzie zwieńczeniem naszych kilkumiesięcznych działań, dlatego też powstał Miesiąc Przedsiębiorczości - cykl szkoleń i wykładów na największych uczelniach w Łodzi. Chcemy zainspirować studentów do działania, rozwoju oraz przekazać im niezbędną wiedzę w formie praktyczniej" - mówi Mariola Malarczyk.

Jak co roku swoim patronem obejmą Galę Biznesu władze miasta oraz największe firmy działające na terenie Łodzi. Swojego wsparcia udzielą: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Łódzki Urząd Wojewódzki, oraz Łódzka Loża Business Centre Club.

Gala już niedługo, zachęcamy wszystkich do głosowania. Doceńmy przedsiębiorczość, która rodzi i rozwija się w Łodzi.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.