Facebook Google+ Twitter

Gala Blog Roku 2011. Znamy laureatów kategorii [zdjęcia]

Współautorzy: Tomasz Kowalski

Na uroczystej gali przyznano nagrody w konkursie Blog Roku 2011. Spośród 3602 zgłoszonych blogów wybrano zwycięzców w 10. kategoriach. Kapitułę konkursu stanowili m.in. Janina Paradowska, Martyna Wojciechowska, Henryk Sawka i Tomasz Sianecki. Anna Maruszeczko i Maciej Orłoś pełnili honory gospodarzy gali.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W kategorii "Blog profesjonalny" zwyciężył o. Leon Knabit, w kategorii "Ja i moje życie", Anna Trzęsowska. Mateusz Klinowski został laureatem w kategorii "Polityka", a Monika Zakrzewska w kategorii "Kultura".
W kategorii "Blog profesjonalny" zwyciężył o. Leon Knabit, w kategorii "Ja i moje życie", Anna Trzęsowska. Mateusz Klinowski został laureatem w kategorii "Polityka", a Monika Zakrzewska w kategorii "Kultura".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Iza Bella
  • Iza Bella
  • 18.02.2012 16:46

Mam wrażenie, że promowano przede wszystkim ludzi chorych, nieszczęśliwych, cierpiących. Jakieś dziwne zjawisko daje się zaobserwować w Polsce - jak nie cierpisz - nie jesteś wartościowym człowiekiem, a szczęśliwy, radosny i zdrowy człowiek to już nie jest w modzie i nie ma szans na wygraną w tym konkursie w wiekszości kategorii. Podobnie z podróżami promuje się żebractwo, dziadostwo i niebezpieczeństwo i daje się taki wzór młodziezy do podróżowania zapominając, że świat ma swoje zasady w każdym regionie inne - jesli ich nie znasz - może juz nie wrócić. To cud, że szczęsliwei chłopcy powrócili z podróży, ale czy to jest wzór do naśladowania? mam mieszane uczucia. Nawet śmiech mnie ogarnął w kategorii dzieci - zamiast promowac radosne dzieciństo, życie nastolatków i szerokie zainteresowania połączone z praca charytatywną - to dobre wzory do nasladowania, Jurorka - mała Julka wybrała to co dla dziewczynej jest najlapiej zrozumiałe - ciasteczka, a tym samym promuje niezdrowy styl zycia. Szok! Dlaczego? I tu znów niespodzianak - laureatka napisała o swojej chorobie - litości - czy te nagrody sa faktycznie rozdawane na litość i nie mają wiele wspólnego z faktycznym najlepszym blogiem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.