Facebook Google+ Twitter

Gala "BudWeld Boxing Night" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mariusz Wach wziął udział w otwartym treningu

W piątek, 19 czerwca 2015 roku, w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się I Gala Boksu Zawodowego "BudWeld Boxing Night". W środę jeden z jej bohaterów: Mariusz Wach wziął udział w otwartym treningu medialnym.

Swoje umiejętności prezentuje Michał Leśniak. / Fot. Krzysztof KrzakZ powodu odwołania lotu w Galerii Ostrowiec nie pojawił się zapowiadany przeciwnik Polaka, Konstantin Airich. Mariusz Wach to były pretendent do tytułu Mistrza Świata wagi ciężkiej posiadacz pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. W walce wieczoru, zakontraktowanej na 10 rund, zmierzy się on z urodzonym w Kazachstanie, a reprezentującym Niemcy Konstantinem Airichem. Od czasu zwycięstwa nad Odrejem Palą w marcu 2012 roku stoczył osiem walk, z których wygrał tylko dwie. Porażek doznawał jednak z zawodnikami szerokiej światowej czołówki, takimi jak Odlanier Solis, Manuel Charr, Wiaczesław Głazkow czy Anthony Joshua.

Treningowi kolegów przyglądał się Mariusz Wach. / Fot. Krzysztof KrzakOprócz tej wali wieczoru podczas ostrowieckiej gali boksu miłośnicy pięściarstwa zobaczą sześć innych walk. 25- letni Francuz Jessy Luxembourger będzie przeciwnikiem Roberta Parzęczewskiego – ich walkę zakontraktowano na osiem rund; Michał Gerlecki podczas zmierzy się z Argentyńczykiem Pablo Sosą; rumuński pięściarz, Oszkar Fiko skrzyżuje rękawice z Damianem Wrzesińskim. Na ostrowieckim ringu zaprezentują się także: Michał Żeromiński, który stoczy pojedynek z Węgrem Laszlo Fazekasem, Michał Leśniak, który walczyć będzie z Białorusinem Andriejem Staliarczukiem i debiutant Mateusz Rzadkosz, który za przeciwnika będzie miał też Białorusina, Dzianisa Makara.

W czwartek o godzinie 15.30 również w Galerii Ostrowiec Wach i Airich wezmą udział w oficjalnej ceremonii ważenia. A sama gala organizowana przez firmę Tymex Boxing Promotion Mariusza Grabowskiego rozpocznie się 19.06. o godzinie 19 w ostrowieckiej hali sportowo – widowiskowej MOSiR. Gwiazdy wieczoru wejdą na ring około godziny 23.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.