Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34232 miejsce

Gala finałowa konkursu Dziennikarz Obywatelski 2006

Wczoraj wszystko stało się jasne. Poznaliśmy Dziennikarza Obywatelskiego i Blogerów roku 2006! Zobacz fotoreportaż z gali.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kilka minut do początku gali. Czy wszyscy przybędą? Paweł Nowacki, red. naczelny Wiadomości24.pl czeka na potwierdzenie od członków Kapituły...fot. B.Międzybrodzki
Kilka minut do początku gali. Czy wszyscy przybędą? Paweł Nowacki, red. naczelny Wiadomości24.pl czeka na potwierdzenie od członków Kapituły...
fot. B.Międzybrodzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

terenia. To nie nasza, a autorska galeria, czyli dziennikarza obywatelskiego. To raczej prośba do Autora. Jeśli ma te zdjęcia?
A jeśli chodzi o wyniki. Galba wygrał bardzo wyraźnie nad pozostałymi finalistami kategorii Polityka.
Nieładnie - jeśli już mogę na to zwrócić uwagę piszemy razem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

moje uzasadnienie pewnie teraz będzie bzdurne, ale wcześniej nie działało mi głosowanie... otóż minus za wcześniejszy brak komentarzy

Komentarz został ukrytyrozwiń

biedna ta foto-galeria :( nie ma więcej zdjęć, innych laureatów? tylko sami zwycięzcy? a reszta nic nie znaczy, a opisy? nad opisami moglibyście popracować obiektywnie w stosunku do wszystkich uczestników a nie faworyzować swoich redaktorów - gdzie Pani Kwaula i moment wręczania Jej wyróżnienia?
OJ REDAKCJO nie ładnie tak traktować wszystkich zaproszonych.
A kiedy poznamy wyniki a w szczególności ilości głosów internautów, czyżby były tajne? Sama chciałabym wiedzieć jakim stosunkiem przegrał J. K. M.
Mam cichą nadzieję że redakcja ujawni w końcu wyniki głosowania internautów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Błąd drukarsko-maszynowy. Wybacz szefie....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawołuję do rozsądku i spokoju.
Zrobiłem podpisy, może źle, że to ja, ale są. Dopiero teraz? No do tej pory było co robić... Na gali - przynajmniej redakcja - była bardzo zajęta, autor też. Potem też. Mogło być lepiej, ale wszyscy się uczymy. Czekam na szybko nadane zdjęcia po zakończeniu imprezy (z podpisami) przez tych co tak krytykują. Wolę nie przytaczać błędów jakie znajdujemy w podpisach do fotek...

A przy okazji Bartek - fotoreportaż!!! Nie fotoreportarz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartek, Przesadzasz i to bardzo. Zachowujesz się tak, jakby nikt nie miał prawa cię skrytykować. Nikomu z nas (mam nadzieję) nie chodzi o to, żeby ci dopiec, tylko chcemy, żebyś zwrócił uwagę na swoje błędy i starał się ich później nie popełniać.

Poza tym, kiedy mój fotoreportarz z "Warszawy nocą" został zbesztany (również przez ciebie :P ), to położyłem uszy po sobie i teraz staram się unikać błędów, które wtedy popełniłem.

Trochę więcej pokory. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, to się więcej nie powtórzy. Przepraszam że żyję i ośmielam się robić zdjęcia, psuć rynek wielkiej fotografii. Ja, biedny student, który odważył się zamieścić paskudne zdjęcia bez żadnego komentarza wracam tam, gdzie moje miejsce, do książek w bibliotece, ciułać oceny z egzaminów i zaliczenia z ćwiczeń, by osiągnąć tytuł magistra. Bowiem, jak widać, do dziennikarstwa (i to jeszcze obywatelskiego) nadaję się jak świnia pod rycerskie siodło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale ja jestem spokojny Agato :-)Tylko ogólnie z tymi podpisami to jak wiatr zawieje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jola i Wiecznie Żywy maja racje!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daniel, spokojnie :-)
Mialeś prawo przecież do tego minusa, ponadto uzasadnileś go.:-) Jest ok. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.