Facebook Google+ Twitter

Gala "Impresji Artystycznych 2013" już dziś!!

Współautorzy: Marta Wróbel

Koncerty konkursowe "Impresji Artystycznych już się zakończyły. Dziś gala koncertowa na której zaprezentują się laurencji tegorocznych warsztatów jaki ci którzy zdobyli laury w latach ubiegłych.

 / Fot. M. WróbelKoncert dzisiejszy jest podsumowaniem tego co działo się od ponad dwóch tygodni w Ciechocinku. Dzięki ogromnemu poświęceniu Fundacji Pro Omnibus 50 młodych ludzi z całej Polski uczyło się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 1 i 2 sierpnia zaprezentowali się w koncertach na scenie Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego.

Byli oklaskiwani gromkimi brawami przez bardzo liczną publiczność. Organizatorzy podkreślili to, jak bardzo celne i prawdziwe są słowa piosenek, prezentowanych przez wokalistów. I starali się cytować to co będzie śpiewane. Dzięki temu publiczność nie tylko zwracała uwagę na walory wokalne ale też słuchała dokładnie wypowiadanych słów. W nie jednym oku zauważyć można było łzę a na twarzy grymas zadumy...

 / Fot. M. WróbelDziś rano zostało zorganizowane spotkanie, podczas którego przekazano informację kto wystąpi w koncercie Finałowym. Jest to konieczne aby przeprowadzić próby akustyczne wieczornego koncertu. Panuje ogromy upał więc wszyscy starają się aby jak najszybciej, sprawnie je odbyć i móc przygotowywać się do występu.


 / Fot. M. WróbelDzięki staraniom wielu osób zauroczonych umiejętnościami wokalnymi i rodzinną atmosferą festiwalu, udało się przekonać TVP do nagrania reportażu z tych najważniejszych dni oraz nagraniu koncertu galowego. Organizatorzy mają nadzieję że dzięki tym działaniom uzdolnioną młodzież będzie mogła obejrzeć ogromna liczba widzów. O tym że warto nie trzeba będzie długo przekonywać, wystarczy posłuchać pierwsze takty koncertu.


 / Fot. M. WróbelDzisiejszy koncert po godzinie 19. w Parku Zdrojowym. Swoją obecność potwierdziła liczna liczba zaproszonych gości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.